Lázně Lednice nebo Františkovy - byly jste spokojené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dency
Nováček 5 příspěvků 14.05.19 16:53
Lázně Lednice nebo Františkovy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jste už někdo byl v lázních v Lednici a popřípadě jak jste byly spokojene? Ještě přemýšlím nad Frantiskovyma, ale ty mám přes celou republiku a to by jste mi mohli doporučit hotel, chtěla bych jednoluzkovy pokoj :) ještě jsem nikdy v lázních nebyla, tak budu rada za každý názor, děkuji za odpověď

Reakce:
bobda
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 14.05.19 17:45

@Dency
Ahoj, ja byla ve Fr. před cca 5ti lety a byla jsem spokojená, ale neměla jsem to tak daleko jako ty, takže jsem mohla jezdit na víkendy domu, což bylo fajn. Jinak jsem bydlela v hotelu Pawlik a jedno_lůžko doplacela něco přes 7000kč. V hotelu je přímo bazén a byl tam pro ubytovane neomezený vstup zdarma. Jinak Fr jsou malinké, ale moc pěkné. Všude dojdes za pár minut. Doporučuji si najít aktuální recenze k laznim a hotelům, kde nacerpas plno užitečných rad :palec:

Dency
Nováček 5 příspěvků 14.05.19 19:58

@bobda Děkuji za odpověď. Na ten hotel Pawlik jsem se koukala a vypadá moc hezky :slight_smile: a ještě bych se té chtěla zeptat, někde jsem četla, kde nějaký holky psaly, ze i dostaly už přiděleny hotel s termínem, ale jde to snad změnit, podle toho jak to budu chtít já? :nevim:

bobda
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 14.05.19 20:33

@Dency
Teď si nejsem uz jistá jak jsem to přesně měla já…ale myslím, ze hned co mi schválili lázně, tak jsem volala na infocentrum, tam jsem řekla jaký chci hotel, ze chci jedno lůžko a okno aby nebylo na silnici a paní mi řekla volný termín, ja souhlasila a bylo :dance:

Váš příspěvek
Reklama