Endometrióza - cysty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 10:59
Endometrióza - cysty

Zdravím,
chci se zeptat, jestli některá z vás podstoupila laparoskopickou operaci cysty v nemocnici Atlas ve Zlíně? Mně našli cysty dvě, v důsledku endometriózy, jedna je fakt velká 9×6cm, druhá je menší 4×koliksi cm… Nastupuji 16. 6., termín operace mám 17. 6. 2019.
Chci se zeptat, dostávaly jste před operací projímadlo? Kapky nebo klystýr?
Dále cévkovali vás při vědomí nebo až při narkóze?
Jak rychle jste potom byli už ok? Kdy jste šli zpět do práce?
Mám z toho hrozný strach…díky za jakékoli reakce. :-)

Reakce:
Lenischa
Stálice 70 příspěvků 13.05.19 11:48

Ani kapky ani klystýr. Cévkování ti udělají v narkóze a pak ti cévku vytáhnou až budeš schopná zajít sama na WC. Nebolí to. Jen to štípne. Do 3-4 dnů budeš doma a já měla nemocenskou měsíc. Ale záleží co máš za práci. Jestli něco těžkého zvedáš nebo sedíš. Neboj. Hodně štěstí.

Martanka92
Kecalka 377 příspěvků 13.05.19 12:20

Mě dělali laparoskopii v 15, cevku asi asi ani neměla (nebo o ní nevím, ale před ani po operaci jsem ji neměla ) před uperací jsem dostala klystýr, pak šup pod narkozu a druhý den dopoledne jsem šupajdila domů. Asi po 14 dnech jsem šla na vydání stehů a mazala do školy. Cysty jsem měla 3, 2 na jednom vaječníku a 1 na druhým

Příspěvek upraven 13.05.19 v 12:36

lachtanice86
Echt Kelišová 7868 příspěvků 13.05.19 12:27

Cevkovani ne, já měla z břicha dren 3dny. Klystyr ano. Nástup na zákrok v pondělí ve 14hodin, domů jsem byla propuštěna v pátek kolem 10dopoledne. Cysta o velikosti 10×7,5cm, doktorovi trvala laparka cca 3,5hodiny na sale. Cysta byla na vaječníku a dávali si tu práci aby ji odstranili a vaječník zachovali. Povedlo se jim to. Do práce po cca 4tydnech.

Uživatel je onlinemalá_holka
Extra třída :D 11223 příspěvků 13.05.19 12:35

Jsem z moravy a mudr. mě na další laparo žene přímo k Apolináři. :think: A to tu cystu nemam zdaleko tak velkou jako ty.

Váš příspěvek
Reklama