14. den dlouhá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 19:51
14. den dlouhá menstruace

Holky,

v srpnu jsem vysadila HA po šesti letech měla jsem hrozné nálady. MS potom jeden velký bordel, ale dvakrát nyní za sebou konečně přišla jak hodinky po sobě ovšem ji mám dnes 14.den 8o vždy jinak jen týden..
K Dr jsem objednaná, ale není něco co by,,pomohlo"? Jsem z toho už na palici. Hlavně MS stále není ani slabá a je stále světle červená.. A já si připadám hrozně unavená :zed:

Děkuji za rady :oops:

Reakce:
tulipán
Závislačka 4263 příspěvků 09.05.19 19:58

A za jak dlouho jdes k lekari, muzes zkusit zavolat, ze problem stale trva, jestli by te nevzali akutne, nekdy vyhovi. Zkusila bych bylinkovou lecbu, na me v gynekologickych vecech zabira. Kontryhelovy caj (me zkracuje menstruaci) a pak bych koupila kapky Gynex na “srovnani”. Ttakove vykyvy byvaji treba i v obdobi po porodu, pokud zena nekoji, tak se nasazuje kratkodoba hormonalni lecba.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 09.05.19 20:07

Mě též konteryhel zkracuje pěkně. Ale měl by se pít pravidelně aspoň dvakrat denně. Jinak asi třeba ascorutin jsem nekde četla

Judy21L
Nováček 8 příspěvků 09.05.19 20:10

Já jsem to tak měla tak před rokem stále…pak se to zklidnilo a nyní jí mám jen 5 dní.

Ukulina
Extra třída :D 14800 příspěvků 09.05.19 20:11

Kyselé pomáhá - ať už Ascorutin nebo citrón, kyselé zelí…

Váš příspěvek
Reklama