Dlouho zavedený tampon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:11
Dlouho zavedený tampon

Ahoj :) prosím o anonym, je to citlivé téma :lol:
Včera jsem si kolem 18:00 měnila tampon, o pul 10 vecer jsem přišla šíleně unavená z práce a padla vyčerpáním do postele. Rano jsem vstávala kolem 9 hod a zhrozila se ze jsem si nevymenila tampon :nevim: Mám se obávat nějakých problémů? Nikdy se mi to nestalo, tampony používám jen občas a včera jsem opravdu byla hrozne vyčerpaná. Dnes je poslední den MS takže tampón nebyl vubec nasakly, jen trochu.. Teď mám strach :roll:

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2721 příspěvků 08.05.19 23:13

Neee je to ok :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:19

Napadly mne boraxové globule jako desinfekce pro jistotu proti infekci

Janli
Echt Kelišová 8846 příspěvků 08.05.19 23:46

Ne, neboj. Kdyby měl být kvůli tamponu nějaký problém, tak už by jsi o něm věděla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 00:00

Musim se smat, vzpomněla jsem si na kamaradku, ktera po návratu z hodne propareny noci si zavedla v opilosti tampon. Do rana, protoze menzes uz ji koncil, na to uplne zapomněla. Po nekolika dnech myslela, ze dostava zanet, pouzivala teda masti. Nezabiraly. No a 10.den si vzpomněla, ze si zavadela tampon! No běžela na gyndu, nic vážného ji nebylo a doktor ji rikal, ze tohle se stává pomerne casto, ze tam prisla i pani, co ho mela 3 tydny! Ja vubec nechápu, ze ho kamarádka necítila :lol:,ale necitila… :D…Takze bych si kvuli par hodinám hlavu nelamala…

Jitka236
Povídálka 33 příspěvků 09.05.19 06:09
@Anonymní píše:
Musim se smat, vzpomněla jsem si na kamaradku, ktera po návratu z hodne propareny noci si zavedla v opilosti tampon. Do rana, protoze menzes uz ji koncil, na to uplne zapomněla. Po nekolika dnech myslela, ze dostava zanet, pouzivala teda masti. Nezabiraly. No a 10.den si vzpomněla, ze si zavadela tampon! No běžela na gyndu, nic vážného ji nebylo a doktor ji rikal, ze tohle se stává pomerne casto, ze tam prisla i pani, co ho mela 3 tydny! Ja vubec nechápu, ze ho kamarádka necítila :lol:,ale necitila… :D…Takze bych si kvuli par hodinám hlavu nelamala…

Kam se ji ztratila šňůrka? :D

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 09.05.19 06:46

Já jsem si ozrala jednou takhle zavedla tampon ještě jeden :lol: byla jsem přesvědčena, ze ten starý už jsem vytáhla, no nevytahla. Ráno to byla celkem fuška je vytáhnout oba, ale podařilo se :lol: nic mi nebylo ;)

kve-tinka
Kelišová 5133 příspěvků 2 inzeráty 09.05.19 07:08

Pro “pobaveni”… zena, kolem 80, starecka demence, hrozne vytoky z pochvy…poslana na konzilium na gyne, zaver; zapomenuty pesar 8o 8o 8o nesel ani vytahnout, zarostl do sliznice, kolik let tam asi byl :roll: :roll: i takove veci zazijete ve zdravotnictvi :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 19:27

@Jitka236
Netusim, kam se ztratila :lol: :lol: :lol:. Ale je to opravdu pravda :),ale taky si to nedokazu vysvetlit 8o

Jitka236
Povídálka 33 příspěvků 09.05.19 21:46
@Anonymní píše:
@Jitka236
Netusim, kam se ztratila :lol: :lol: :lol:. Ale je to opravdu pravda :),ale taky si to nedokazu vysvetlit 8o

Věřím že to je pravda nu, co já vím třeba ho tam od minulé MS taky mám, raději se kouknu :D :lol:

Váš příspěvek
Reklama