Bolest při menstruaci - prosim radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivousekk
Povídálka 38 příspěvků 11.05.19 17:54
Bolest při menstruaci prosim radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat co na silnou bolest při menstruaci? Děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 17:57

Já mám ťéž hrozné bolesti, ale proste musim fungovat. Vždy si vezmu brufen a jdu dál. Když už je víkend, tak si dám nahřivaný polštářek a odpočivám.

Ale věř, že je dobré si jit zaběhat. Vždy mě to břicho prestane bolet uplne. Sport je na tu menstruacni bolest dobrej ;)

Ivousekk
Povídálka 38 příspěvků 11.05.19 18:01
@Anonymní píše:
Já mám ťéž hrozné bolesti, ale proste musim fungovat. Vždy si vezmu brufen a jdu dál. Když už je víkend, tak si dám nahřivaný polštářek a odpočivám.Ale věř, že je dobré si jit zaběhat. Vždy mě to břicho prestane bolet uplne. Sport je na tu menstruacni bolest dobrej ;)

Celej den jsem něco dělala i když to bolelo vařila, uklizela, prala..ale ted uz tak 3 hodiny lezim a nahrivam si furt polstarek a hruza. Ja to mam takhle kazdy mesic a uz si nevim rady. Boli to šíleně. A to uz mam v sobe 3 prášek. Hruuza

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 18:06

@Ivousekk A nebo ještě zkusit nějakej čaj

Teva
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 11.05.19 18:24

Před porodem jsem na to taky hodně trpěla. Nejvíce mi pomohla řimbaba. Je to malý zázrak. :palec:

t-jani
Neúnavná pisatelka 15971 příspěvků 11.05.19 18:34

Kontryhelový čaj, šalvějový čaj..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 18:46

Já jsem trpěla při menstruaci vždy strašně. Spasmoveralginy a Alnagony jsem žrala po tunách. Bála jsem se to někomu říct, abych nebyla označená za feťáka, mě ale bylo hůř než při akutním slepáku, který jsem prodělala. Léky byly na předpis a já je sháněla, kde se dalo. Když jsem potkala jednou svojí gynekoložku a začala k ní chodit a získala k ní postupně důvěru, vše jsem jí řekla. Řekla, že co beru, je na hranici předávkování, ale že mě chápe a napíše mi nějaký dryák. Ten mě pak léta zachraňoval. K němu jsem pak musela ještě přibrat Ketonal kapsle, aby mi bylo dobře. Na léky jsem si totiž postupně zvykala. Věděla, že se tím futruju, že ty bolesti nedávám. Teď už mám klid, jsem po přechodu. Měla jsem ho ve 40 letech. Raději anonymně.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 11.05.19 18:50

Určitě konteryhel je to ženská bylina.. A teda taky zkontrolovat u doktora třeba případnou endometriozu

Ivousekk
Povídálka 38 příspěvků 11.05.19 19:07
@Teva píše:
Před porodem jsem na to taky hodně trpěla. Nejvíce mi pomohla řimbaba. Je to malý zázrak. :palec:

A po porodu už žádné bolesti nemate?

lachtanice86
Echt Kelišová 7849 příspěvků 11.05.19 19:13

Nechala bych u dr zkontrolovat zda nemáš endometriozu a dokud ti ji nevyvrati tak na kontryhel pozor. Ten endo zhoršuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 19:37

Dokud jsem nebrala HA, tak jsem trpela na nesnesitelne bolesti ktere provazelo zvraceni, neusla jsem ani krok, lezela v krecic se slzama v ocich. Hned jak jsem zacla spinit, okamzite jsem musela vzit brufen, protoze pak sem nebyla schopna ujit ani krok. Ted co beru HA, tak mam MS 3 dny a bolesti minimalne :palec: jinak nahrivaci polstarek a brufen.. Se sportem zkusenosti nemam, jak pisou vise..

Teva
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 11.05.19 20:32
@Ivousekk píše:
A po porodu už žádné bolesti nemate?

Vůbec, úplně zmizely. :palec: A to jsem je měla opravdu velké a vždy, vzpomínám, že jsem i párkrát odešla domů ze školy.

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 11.05.19 20:36

Rebricek. Tisi krece a tlumi krvaceni.

Akve
Kecalka 116 příspěvků 11.05.19 21:10

Mívala jsem před dětma taky drsné první dny, několik kritických hodin, kdy jsem od bolesti zvracela. Zahřívání bylo k ničemu, brufen taky, jednou jsem se dostala k algifenu a ten jediný to zvládnul pěkně utlumit, ale je jen na předpis. Na HA samozřejmě pohoda, to se hormony vypnou úplně, ale po dětech se ta děloha nějak vytahala/unavila/jinak napolohovala nebo co a už takové šílenosti neprovádí, některé MS mám úplně bez bolesti a oslavuju to pokaždé :)

a ješt edit - ten pohyb vážně taky pomáhá, jenže přemluv se, když ti brní nohy a až ke kolenům je necítíš, že jo…

marketak5
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 11.05.19 21:36

I mě to po porodu přešlo úplně

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama