Posilovač panevniho dna – jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 15:19
Posilovač panevniho dna zkušenosti

Ahoj, poridila jsem si posilovač panevniho dna od NUK. Je to něco na způsob venusinych kuliček. Jsem půl roku od přirozeného porodu bez nastrihu. Necvicila jsem ani aniballem. Zkusila jsem si ten posilovač zavést a mám problém, že ze me vypadava. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak jinak panevni dno posílit? Jen dodám, že si nepřipadám nějak víc roztazena ani muž nic neříkal, prcek měl při narození 3,5kg a 50cm.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 15:22

Tak já měla činku vaginální a než jsem dno posílila, tak taky měla tendence vypadávat :nevim: prostě jsem ji musela denně používat a pak byly vidět výsledky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 15:23

Zkus nejdříve najít cviky na pánevní dni bez posilovače a pak až přidej ten.

Katˇula
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 10.05.19 15:24

Posílit pánevní dno můžeš cvičením. S kuličkama zkušenost nemam, ale cviky znám.
Ležíš na zádech. Natažené nohy pokrčíš v kolenou a postavíš chodidla na zen. dej si pozor ať nezatlačíš bedra do podlahy. Snažíš se dostat zadek po podložce k patám. Tam můžeš cítit spodní břicho.

Je toho spousta. Jestli chceš napiš sz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 15:24
@Anonymní píše:
Tak já měla činku vaginální a než jsem dno posílila, tak taky měla tendence vypadávat :nevim: prostě jsem ji musela denně používat a pak byly vidět výsledky.

A výsledky jsi poznala jak, teda kromě toho, že to z tebe nevypadavalo. Myslím jestli jsi mohla svaly nějak šikovně zapojit i pri sexu?

Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 10.05.19 15:35
@Anonymní píše:
A výsledky jsi poznala jak, teda kromě toho, že to z tebe nevypadavalo. Myslím jestli jsi mohla svaly nějak šikovně zapojit i pri sexu?

Tak nevypadalvalo to, mohla jsem se vrátit k mini tamponům, zmizela inkontinence :oops: a i při sexu to šlo poznat, já jsem měla vždycky hodně pevné dno, takže dva porody šly poznat, manžel teda říkal, že pohoda, ale i můj pocit ze zapojování těch svalů byl po posilování jiný.
Ale já jsem teda začala zpevňovat celý systém těch vnitřních svalů a to pak všechno na sebe tak hezky navazuje.
Takže jsem chodila na bosu cvičení, na power plate a prostě se snažila zpevnit celý střed těla.

cernycajscitronem
Kecalka 218 příspěvků 10.05.19 16:18

Nemám zkušenost, ale o venusinych kuličkách vím, ze je potřeba vybrat si ty správný. Mají různou velikost a hmotnost a ty těžší v sobě ženský s ochablym pánevnim dnem neudrží a musí začít na lehčích.

Váš příspěvek
Reklama