Sexuální styk po dlouhé době

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 17:04
Sexuální styk po dlouhé době

Anonym - intimní téma

Ahoj holky, asi to znáte všechny, když je dlouho abstinence a pak je sexuální styk s partnerem v jeden den několikrát. :oops: Je to citlivé téma, ale chtěla jsem se zeptat co děláte, když máte své dolní partie bolavé? Mažete to něčím, popřípadě je na něco dobré použít dubovou kůru? Jsem 3 měsíce po porodu a dolní partie mám dost zarudlé, je to normální?

Reakce:
J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 12.05.19 17:08

Dej jí odpočinek :lol: a sedni do heřmánku. Nech ji vydychnout.

Ufinka87
Kecalka 274 příspěvků 12.05.19 17:08

Jsem po revizi a laparo cca 1 dní..předtím jsem krvácela 14 dní takže měsíc vložku mezi nožkama takže bolavá a zarudlá jsem taky.. dodržovala jsem zvýšenou hygienu, větrala a nosila vzdušné prádlo hlavně bavlnu..ono to postupně přejdu..pokud bych se necítila sex bych neměla a ne určitě 3* denně partner by to měl pochopit..určitě jsem mazala i sudocremem… 8)

Russet
Neúnavná pisatelka 15905 příspěvků 12.05.19 17:13
@Anonymní píše:
Anonym - intimní témaAhoj holky, asi to znáte všechny, když je dlouho abstinence a pak je sexuální styk s partnerem v jeden den několikrát. :oops: Je to citlivé téma, ale chtěla jsem se zeptat co děláte, když máte své dolní partie bolavé? Mažete to něčím, popřípadě je na něco dobré použít dubovou kůru? Jsem 3 měsíce po porodu a dolní partie mám dost zarudlé, je to normální?

Větrat a sprchovat čistou vodou. Nic bych nemazala. Ona si poradí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 17:14

Chodim naostro, sedam si na polstare, na zachode mam bidetovou sprsku tak po kazde male sprchuju. Ex pritel byl dole obdareny pres dvacet cm a styk byval treba dvakrat za sebou, ale byl celkem ohleduplny, ale kdyz se rozjel, tak jsem kolikrat i trochu krvacela. Nynejsi ho ma o dost kratsiho, ale celkove dost macateho a sirokeho. Sex je s nim uzasny, umi do toho taky busit s celkem vydrzi, ale diky te sirce to pak druhy den citim daleko vic nez s exem.

Martha03
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 12.05.19 17:49
@Anonymní píše:
Anonym - intimní témaAhoj holky, asi to znáte všechny, když je dlouho abstinence a pak je sexuální styk s partnerem v jeden den několikrát. :oops: Je to citlivé téma, ale chtěla jsem se zeptat co děláte, když máte své dolní partie bolavé? Mažete to něčím, popřípadě je na něco dobré použít dubovou kůru? Jsem 3 měsíce po porodu a dolní partie mám dost zarudlé, je to normální?

Chce to nechat ji taky chvilku odpočinout a také trošku ohledu od partnera. Kdyby vys.al meloun, tak by si taky neužíval anal 3× denně..

P4ja
Echt Kelišová 9106 příspěvků 12.05.19 18:12
@Anonymní píše:

Normálně partnerovi řeknu, že si dáme chvilku pauzu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 18:35

Je to tak trochu jiný partner a vidíme se každých 14 dní a tak je to časté no :(… Trpím hodně na záněty močáku, takže naostro moc nemůžu chodit :(

Martha03
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 12.05.19 18:44
@Anonymní píše:
Je to tak trochu jiný partner a vidíme se každých 14 dní a tak je to časté no :(… Trpím hodně na záněty močáku, takže naostro moc nemůžu chodit :(

Zánět močáku můžeš mít i z příliš častého či durazneho sexu, nebo nedostatečné hygieně po něm. Jestli to je otec ditete, nebo někdo jiný je jedno, měl by mít ohled a ty bys měla mít soudnost. Si to přece nemůžeš ani užít když ji máš nateklou jak buchtu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 19:58
@Anonymní píše:
Je to tak trochu jiný partner a vidíme se každých 14 dní a tak je to časté no :(… Trpím hodně na záněty močáku, takže naostro moc nemůžu chodit :(

My se taky vidali narazove, takze v patek divoka sukacka a stridani poloh a v sobotu jen mazleni a jemne zasouvani, popr. Ja nahore a sama jsem si regulovala prunik a rychlost pohybu, vetsinou to priteli k udelani stacilo nebo jsem ho dodelala pusou ci mezi prsama…

Váš příspěvek
Reklama