Krvácení 4 dny po menstruaci. Mate zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:24
Krvácení 4 dny po menstruaci. Mate zkušenost?

Ahooj holky, prosím Vás.
Našla jsem tu spoustu témat kde píšou ženy, které krvacely i mimo cyklus a znamenalo to spoustu věcí. U mě to je ale s rozdílem, že krvácení se dostavilo vlastně skoro hned po menstruaci. Ms jsem měla týden. Tři dny čisto a včera (4. den po menstruaci) jsem začala opět špinit. Zatím pouze na papíře ale nic, čeho by se nedalo nevšimnout. HA neberu. Možná bych to neřešila, ale už to bude půl roku co se snažíme o druhé miminko a tak nějak se mi to nelíbí. Ovulace to není, pro jistotu jsem si dělala ovulační test. K dr. půjdu hned co bude ordinovat. Jen mě zajímá podobná zkušenost u někoho jiného. Děkuji za reakce.

Mějte hezky den :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ange90
Stálice 52 příspěvků 13.05.19 16:19

Ahojky, resim toto tento měsíc také :zed: jen to mám před menstruaci, take nevim co by to mohlo byt :nevim: jinak jsi s tím ještě u doktora nebyla? Já se chystam zítra :roll:

Ange90
Stálice 52 příspěvků 13.05.19 16:20

Už to ctu, nebyla :lol: nemáš třeba stres?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 17:13

@Ange90 Jak se to vezme. Stres bych řekla ze mám tak nějak běžný. Ale nic strašného :nevim: :) Ještě mě napadlo, ze by to mohlo spustit to, ze jsem začala pít čaje na plodnost, brát kyselinu listovou (ta prý rozšiřuje cévy). Tak jestli se třeba nějak čistím. :nevim: no uvidím co řekne doktor. U tebe bych řekla, že se muže jednat o hnízdění (pokud se teda snažíte) :D

Ange90
Stálice 52 příspěvků 13.05.19 17:25

No, s čajičky zkušenost nemám :smirk: ale jestli treba nemáš nějak rozhasené hormony, az pujdes k dotoru dej mi vědět docela by me to zajímalo a menstruaci mas pravidelnou? Snažíme se, ted jsem si 4teho pichla ovitrell ale dva dny po ovulaci jsem splnila pak klid a od včera zase, pardon růžový výtok na toaetním papíru :/ plus teda taková divná bolest v podbřišku která není furt, nevím :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 17:47

@Ange90 Jojo, určitě dám ;)
Plus-minus dva dny je pravidelná. Tohle se mi ale nikdy nestalo. Naposledy mi přišla dřív asi o týden někdy v prosinci. Ale abych krvacela i po menstruaci to tedy ještě ne.

Tak to bych ti moc přála. To by mohlo být to hnízdění :dance: ale taky pak napis co říkal doktor. :)

Ange90
Stálice 52 příspěvků 13.05.19 18:59

Určité pisnu, děkuji :kytka: také drzim palce at najdou příčinu a at se vám co nejdříve zadari :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 17:48

@Ange90 Tak jsem dnes byla u dr. A nic moc jsem se nedozveděla, co ty?

Mně vzali krev a udělali stěry. Doktorka Měla strach aby neslo o mimodelozni těhotenství :?
Zítra budu vědět víc. :nevim:

Ange90
Stálice 52 příspěvků 14.05.19 18:30
@Anonymní píše:
@Ange90 Tak jsem dnes byla u dr. A nic moc jsem se nedozveděla, co ty?Mně vzali krev a udělali stěry. Doktorka Měla strach aby neslo o mimodelozni těhotenství :?
Zítra budu vědět víc. :nevim:

Ahoj, no tak já nijak :( já musela zůstat v práci do 18:00 hod. Tak nevím nic :/ pane, jo a kdy budeš vědět víc? A na ultrazvuku nic nevidel?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 18:52

@Ange90 Právě, že na ultrazvuku nic. Prý se to může teprve ukázat. :zed: Zítra ráno mám volat pro výsledky.

Ange90
Stálice 52 příspěvků 14.05.19 19:24
@Anonymní píše:
@Ange90 Právě, že na ultrazvuku nic. Prý se to může teprve ukázat. :zed: Zítra ráno mám volat pro výsledky.

To je šílený :( snad to nebude mimoděložne, držím palce at ti to dobře dopadne.. A zkousela SIS test? A mas nějaké bolesti?

karkarka
Závislačka 3778 příspěvků 14.05.19 19:31
@Anonymní píše:

No a tehotensky test sis delala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:42

@Ange90 To je prave to co mi nesedí. Mimodelozni těhotenství by test ukázal. A já měla test negativní. Bolesti ale mám. Od včerejška jsou horší. Bodá to téměř až do zad.

Ange90
Stálice 52 příspěvků 14.05.19 19:48
@Anonymní píše:
@Ange90 To je prave to co mi nesedí. Mimodelozni těhotenství by test ukázal. A já měla test negativní. Bolesti ale mám. Od včerejška jsou horší. Bodá to téměř až do zad.

Tak to je zvláštní 8o :( a jinou variantu co by to mohlo byt doktor neříkal? Už aby byl zítřek a mela jsi výsledky :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:58

@Ange90 Dělala mi i stěry, muže být něco s čípkem. Ale první chtějí vyloučit to mimodeložní. Pokud to (doufejme) bude negativní, tak prý budeme hledat příčinu dál. Ale teda bude to něco, vydržet do těch 10ti. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama