Menstruace má zpoždění - nevím co dělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 09:49
Menstruace zpoždění nevím co dělat

Ahoj mám už 15 dní zpožděním MS. S klukem sem nespala. Jen mě dělal prsty. Je možné kdyby první si sahal na penis a už by měl venku takovou tu před tekutinu. A pak to někam utřel že bych otěhotněla?
Nebo je to normální když mám teprve ms 1 rok a půl a už je pravidelná že by se to takto mohlo zpoždění?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 15.05.19 09:55

Když se bojíš udělej si test, ale v tomhle věku jsou ještě nějaké nepravidelnosti normální.

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 15.05.19 10:05

Udelej si test, ale silne pochybuji, ze jsi tehotna, pokud nedoslo ke styku.

EaGam
Povídálka 19 příspěvků 15.05.19 10:42

Když to neumíte, neš*kejte! Nechápu, že od 15ti je to legální… řidičák, alkohol a cigarety, plná trestní odpovědnost je taky od 18ti a nikdo se z toho nepo… tak sex by měl být taky… aspoň už budou mít něco z hlavě a nebudou řešit takový hovadiny, budou vědět k čemu to přesně je a co je HA a kondom, dítě má sex, je to vidět. :zed:

Kristýna 526
Kecalka 128 příspěvků 15.05.19 10:47

Test si udělej ale myslím si že bude negativní určitě :lol: radši si zajdi na gyndu ať ti předepíší antikoncepci ;)

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 15.05.19 10:50
@EaGam píše:
Když to neumíte, neš*kejte! Nechápu, že od 15ti je to legální… řidičák, alkohol a cigarety, plná trestní odpovědnost je taky od 18ti a nikdo se z toho nepo… tak sex by měl být taky… aspoň už budou mít něco z hlavě a nebudou řešit takový hovadiny, budou vědět k čemu to přesně je a co je HA a kondom, dítě má sex, je to vidět. :zed:

Vsak oni nemeli sex

Váš příspěvek
Reklama