Zmizel mi tampón

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 15:48
Zmizel mi tampón

Ahoj, potřebuju radu. Včera jsem to dostala. Byla jsem po práci na pivku (pivkách), než jsem odcházela, tak jsem si dala tampón, domů jsem přišla trošku v podnapilém stavu, takže jsem si jen lehla a usla. Teď mě vzbudilo bolení břicha (mám pokaždé celkem silnou a bolestivou menstruaci) tak jsem šla na záchod vyměnit si tampón, ale tampón nikde. Vůbec si nepamatuju, že bych si ho vytahovala (i kdyby, tak bych si určitě dala nový) byla jsem si na stoprocent jistá, že ho mám. Nemohla jsem najít šňůrku, tak jsem,,hledala,, i uvnitř ale nenhmatala jsem ho. Tak jsem si dala jiný. Poznám nějak, jestli tam mám teď nějakým způsobem dva? Vůbec nevím, co mám dělat..

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 22.05.19 15:54

Do zadku ses dívala?

Petula306
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 22.05.19 15:57

To bude asi tím pivem. Mě se jednou po party objevily v pochvě tampony dva, taky mi zůstal rozum stát. :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 22.05.19 15:59

Že by zmizel je nepravděpodobné :mrgreen:
Buď ti vypadl už dřív, jestli si třeba v noci byla na wc (ale to bys měla zašpiněné prádlo, pokud říkáš, že máš silnou menstruaci) a nevšimla sis toho, nebo tam někde je a až se nacucá, tak „sestoupí“.
Ještě můžeš dojít na gyndu, jeslti chceš mít jistotu :jazyk:

Niky2
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 37 inzerátů 22.05.19 16:00

@Kaileee
:mrgreen: :mrgreen: to me uplne rozsekalo

Ou
Echt Kelišová 8070 příspěvků 22.05.19 16:00

No pokud se v pochvě sktuečně nedá nahmatat, tak to je ta dobrá varianta. Blbé by bylo kdyby tam někde zůstal a používala si přes něj další (z rozkládající se krve, co by v pochvě byla dlouhou doby hrozí záněty a onen pověstný toxický šok)

Teoreticky, pokud byl nasáklý, tak si ho mohla nevědomky vytlačit třeba při velké potřebě.

Zábavná varianta je, že sis ho večer fakt aplikovala do zadku a ráno normálně vykadila ;-)

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 22.05.19 16:12

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pardon, více reálná a upřímná odpověď mě nenapadá :D :D :D

09Veronika09
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 16:20

A kalhotky jsi mela od krve nebo ne?

Šarlota4
Extra třída :D 11510 příspěvků 22.05.19 16:39

Asi ti vypadl :nevim: na wc v hospode

Deninka87
Kecalka 231 příspěvků 22.05.19 16:43

:) :) :) používej vložky s křídélky, ty ti neuletí ;)

mau-mau
Závislačka 4081 příspěvků 22.05.19 16:55

Podle mě, když jsi ho nemohla najít a nebyl ani k vytlačení, což jsi asi zkoušela, už tam být nemůže. Že by se přesunul do dělohy, to není možné. Takže jsi ho asi vyndala a nepamatuješ si to.
Mimochodem, připomnělo mi to jednu historku od našeho gynekologa.. byla tam slečna s maminkou, že slečnu (cca 16 nebo 17) bolí bříško.. doktor se do ní podíval a měla tam neznámo jak dlouho zapomenutý tampon!! A zánět jako hovado. Ten smrad, co tam po ní zůstal, se nedá popsat slovy.. sestra větrala, doktor větral, oba snažíce se tvářit decentně… ufuf.. sestra jen pronesla „bože, ten jí tam snad vykvetl!!“.. takže na zapomenuté tampóny pozor!!! 8o

Váš příspěvek
Reklama