Opožděná menstruace, strach z těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 12:25
Opožděná menstruace, strach z těhotenství

Ahoj. Mám takovej problém :( je mi 16 a jsem pořád panna, s přítelem jsme se 27.dubna mazlili, potom ho dal do mě ale jen na krajíček, nevstoupil do mě celý, chvíli takhle přirazel, vím že k ejakulaci nedošlo to mi říkal i on sám že se do mě neudělal. No měsíčky jsem měla pravidelně buď 16teho nebo 17teho a tenhle měsíc nic, strasne se bojím už je 24. a já pořád nic už asi týden nosím vložku kdybych to náhodou dostala :( :( bolí mě v podbřišku hodně moc, i dolní část zad, mám i výtok a cítím se pořád vlhká, chutě mám pořád bych něco jedla, prostě se cítím na to že bych to měla každou chvíli dostat jenže pořád nic když se ráno vzbudím vložka je úplně čistá, všechny moje kamarádky to už tenhle měsíc dostali a já pořád nic jsem hrozně nervózní z toho, vím že si to jen tímhle oddaluji ale fakt bych nechtela být těhotná. Myslíte že to je v pořádku a že to normalne dostanu? Nebo stalo se vám něco takoveho? Předem děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14692 příspěvků 24.05.19 12:26

Udělej test

Náměsíčná
Závislačka 4397 příspěvků 24.05.19 12:41

Jdi si pro test.

sediza
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 24.05.19 12:45

Test a příště bych nechala chlapa, aby se přiblížil jedině s kondomem, pokud si ten stres nechceš další měsíc zopakovat.

Pernikova princezna
Nováček 5 příspěvků 24.05.19 12:45

@Náměsíčná vy mě tu úplně Strašite :,(

Popokatepetla
Závislačka 3316 příspěvků 24.05.19 12:45

I jedna kapka teoreticky stačí - takže teď si kup v lékárně test, ať jsi klidná a příště, ať přítel „i na krajíček“ raději kouká nasadit kondom. Když pominu možné těhotenství, ochrání tě to i od rizika pohlavních nemocí.

Náměsíčná
Závislačka 4397 příspěvků 24.05.19 12:49

@Pernikova princezna test ti buď ukáže, že jsi a můžeš s tím pracovat čím dřív tím líp. Nebo, že nejsi to tě uklidní a dostaneš to.
Mám menstruaci vcelku pravidelnou a i tak se sem tam opozdí třeba i o 10 dní. Prostě se to stává.

pikola
Generální žvanilka 21079 příspěvků 24.05.19 12:50
@Pernikova princezna píše:
@Náměsíčná vy mě tu úplně Strašite :,(

Nikdo tě nestraší, jen neumíme věštit. Těhotná asi nebudeš, ale radši si udělej test aby jsi byla v klidu.

Pernikova princezna
Nováček 5 příspěvků 24.05.19 12:53

@pikola a je nějaký způsob jak vyvolat tu menstruaci?

Popokatepetla
Závislačka 3316 příspěvků 24.05.19 13:01
@pikola a je nějaký způsob jak vyvolat tu menstruaci?

hele, jestli těhotná nejsi, to zpoždění bude z velké pravděpodobnosti stresové. Po testu tedy budeš vědět, budeš v klidu a menstruace přijde.
Jestli těhotná jsi, tak jen tak vyvolat nejde.

Pernikova princezna
Nováček 5 příspěvků 24.05.19 13:07

@Popokatepetla necítím se že bych byla těhotná…mam příznaky na menstruaci jako každý měsíc, není mi nějak špatně že bych zvracela nebo bych se cítila v jiném stavu to ne, a jestli si mám jít pro test tak to budu ještě víc nervoznejsi. Přítel mě pořád ujišťuje že to je v pohodě a se do mě neudělal.

Tichošlápek
Extra třída :D 14692 příspěvků 24.05.19 13:13

@Pernikova princezna přestaň spekulovat a udělej si ten test. Pak sama uvidíš. A přítel ať drží pec a používá kondomy

Popokatepetla
Závislačka 3316 příspěvků 24.05.19 13:17

Ale chlap se do tebe nemusí udělat, abys otěhotněla. Přečti si něco o preejakulátu. Proto se jako metoda ochrany nedoporučuje přerušovaná soulož, pokud víš že dítě by bylo faaakt velký problém.
Fakt nic lepšího než udělat si test ti tady nikdo neporadí. Je to otázka 5 minut a budeš vědět na čem jsi.

Uživatel je onlineLAlezane
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 24.05.19 13:19
Přítel mě pořád ujišťuje že to je v pohodě a se do mě neudělal.

Přítel to dítě nosit nebude!!! Nosila bys ho ty, tak se podle toho chovej.
A počítej s tím, že jestli bude takhle nezodpovědnej, tak dřív nebo později těhotná skončíš. Vy jste na základce neměli sexuální výchovu…? :zed:
Jo a na rozum partnera fakt nespoléhej: byla jsem kdysi jako hodně mladá ve velmi podobné situaci, a až dodatečně se mi ten k…én přiznal, že kvůli tomuhle jeho blbnutí jsem neletěla pro těhotenský test jen já, ale i moje předchůdkyně. A ještě byl na sebe dobytek hrdej, beze srandy. :zed: :zed: :zed:
Buď ho nakopej někam, že bez ochrany se k tobě nepřiblíží, nebo si nech předepsat hormony, ale boha jeho, jak jde o těhotenství, spoléhej zásadně na sebe! Ne na nadržený puberťáky. :zed:

lachtanice86
Echt Kelišová 8056 příspěvků 24.05.19 19:54

@Pernikova princezna a proč si neuděláš test? Navíc myslím že panna už nejsi

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama