Reklama

Djerba 2019 s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marselina03
Závislačka 3310 příspěvků 21.08.18 14:31
Djerba 2019 s dětmi

Ahoj objednala jsem nám dovču na příští rok na Djerbu. Dovolená ještě daleko ale už tak teď přemýšlím co vše za tu dobu musím vyřídit :-)) zaroven by mě zajímalo jestli nemáte někdo osobní zkušenost s hotelem zephir a spa ;-) recenze jsem četla, ale uvitala bych od nekoho konkretniho :-) Je něco co jste řešili nějak v předstihu? Očkování nebo tak něco? Jinak kdyby se tam chystala třeba ještě nějaká rodinka v termínu 25.6 - 2.7. 2019 tak uvítáme určitě i společnost ( v té době bude dcerce 5 let a synovi 2,5 ) :-))

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 21.08.18 14:37

Já byla na Djerbě před pár lety,spokojená. Ale je tam docela nuda,pokud nemá hotel dobrý animační program a vyžití pro děti. Jinak je tam téměř mrtvo. Žádné zvláštní očkování není potřeba,my jsme tedy měli celý týden průjem,ale ne infekční,jen prostě to jídlo je jiné. Ale krásně jsem si tak odpočinula,asi nejvíc ze všech dovolených.

marselina03
Závislačka 3310 příspěvků 21.08.18 14:45

Animační programy mají denně a je tam mini klub pro deti. V okolí jsem koukala ze je možné navštívit krokodylí farmu tak aspoň nějaký výlet asi bude. No a ona ta akcnost s dvouletakem stejně asi nebude moc na místě tak budu rada i za ten klid možná. O tom prujmu jsem četla že na něj nezabírají naše léky. Jak jste se s ním poprali?

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 21.08.18 14:58

JÁ BYCH TAM TEDA NEJELA ANI ZADARMO..ALE KAŽDÉHO VĚC.
NA PRŮJME KOUPIT AŽ TAM V LÉKÁRNĚ - JEJICH LÉKY..ŘÍKALI ZNÁMÍ CO TAM BYLI..HLAVNĚ SI SJEDNAT DOBRÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ.. ;) :mrgreen:

_0812_
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 21.08.18 15:32

Sice ne na Djerbě, ale v Egyptě jsme na průjem kupovali v jejich lékárně Antinal. Sice jsme ho brali preventivně, ale opravdu se žádné střevní problémy nekonaly a to že jsem se tam teda ládovala opravdu nadstandardně :mrgreen: a babi si dávala ještě každé ráno frťana dovezené domácí slivovice, to je prý proti průjmu taky dobré

leja.t
Kecalka 103 příspěvků 21.08.18 15:40

Jee, budeme tam ve stejný termín, tak klidně napiš zprávu!

marselina03
Závislačka 3310 příspěvků 21.08.18 16:58

@smurfka a proč bys nejela? @_0812_ jooo slivovice by byla dobrá ale mě ani manželovi nejede a dětem ji podávat radši nebudu :mrgreen:

Salorka
Závislačka 4205 příspěvků 11 inzerátů 21.08.18 20:02

Já se před pár dny vrátila z Djerby, tak klidně piš, co Tě zajímá. Lítáme s dítkem od roka ;)

marselina03
Závislačka 3310 příspěvků 21.08.18 21:30

@Salorka psala jsem ti zprávu ;)

jana0000
Stálice 56 příspěvků 21.09.18 14:04

my jsme se zrovna ve stredu vratli z dovolene ,libilo se nam tam a premyslim ze pristi rok pojedem znovu akorad jsme byli v jinem hotelu , co se mi az tak nelibilo byl bordel vsude na zemi lahve papiry atd ale stim sme pocitali ,a jeste jak nam furt neco nabizeli nutili jinak v hotelu krasa cisto jidlo vyborny , hned bych se vratila :)

marselina03
Závislačka 3310 příspěvků 21.09.18 19:23

@jana0000 s bordelem taky pocitam tak snad to bude super.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >