Dlouhodobá kvasinková infekce

Anonymní
2.2.12 11:08

Dlouhodobá kvasinková infekce

Zdravím.. Chtěla jsem se optat co vám pomohlo na zmíněnou infekci? Mám jí už několik let, téměř stále :zed: V době těhu jsem měla na čas klid avšak po porodu je to opět zpět v bleděmodrém. Používala jsem čípky avšak ihned po jejich dobrání byla zpět :zed: Sprchuji se 2× denně, nosím normální bavlněné spodní prádlo, držela sem dokonce dietu (žádné cukry), Ted jsem zkoušela čípky Gyno-Prevaryl 150 a ani po nich nic, už jsem vážně zoufalá, a nevím jak se toho zbavit :roll: Máte někdo osvědčené rady? Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8782
2.2.12 11:15

Když jsi to v těhu neměla, to vypadá na nějakou hormonální poruchu… :nevim: každopádně nepíšeš, jestli jsi s tím vůbec byla u doktora..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.12 11:15

Byla jsem na tom úplně stejně. Zkoušela jsem dietu, různé vitamin. doplňky, výplachy, nosila jsem bavlnu apod. Gyno-pevaryl byl můj druhý přítel :lol: Nic dlouhodobě nezabíralo :cert: Pak v těhotenství a po porodu naprostý klid. Jakmile jsem se vrátila k antikoncepci, bylo to tu zas. Mně to opravdu způsobovala hormonální antikoncepce, jak jsem ji vysadila,mám pokoj :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
7213
2.2.12 11:16

pit redeny jablecny ocet s vodou,hodne cesneku-to jsou prirodni varianty proti kvasibkam v tele,hodne pit.......proste at ti to cisti i zevnitr…a taky poku mozno,tak vetrat…

jinak stery na gynde jsou jake?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
2.2.12 11:16

Jediné, co mě napadá je, že se musí léčit i přítel/manžel ve stejnou dobu jako ty. Jsou na to mastičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
2.2.12 11:18

Ahojky, taky na to dost dlouho trpím.Neměla by ses sprchovat 2× denně, protože kvasinky milují vlhko :( . Mě na to pomohlo, globule tetraborici, dají se samovolně koupit v lékárně a mám je na doporučení paní doktorky a vážně zaberou a při tom jím 1-2× denně laktobacily, při takových potížích se užívají hooooodně dlouho. Já je beru už přes dva roky a můžu říct že jsou dobrý :potlesk: . Jinak by se měl vyléčit i partner jinak si v začarovaném kruhu a při léčbě opravdu sexuálně abstinovat.
Je to vážně nepříjemné, znám to moc dobře.
A hlavně se jen sprchovat, žádné louhování ve vlastní špíně a nedoporučuje se chození do bazénu, jedině s tamponama které koupíš speciálně v lékárně pro tyhle potíže.
Toť asi vše co bych ti poradila.Držím palce ale tohle mě opravdu vysvobodilo ze zakletí :-DD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.12 11:46

Moc Vám děkuji za rady.. ano u dr jsem byla několikrát dal mi vždycky čípky a mast a šla jsem hned po dobrání to bylo zpět :zed: zkusím, vše co jste radily teda aspon to co jsem nezkoušela… Já vím že bych se něměla často sprchovat jenomže aspon po té sprše to chvíli nesvědí ani nepálí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1579
2.2.12 11:51

Já vím že sprcha pomáhá, ale vážně to sačí 1×, pak se kvasinky více množí.Jo a nenosit upnuté džíny, spíše plátěné kalhoty nebo něco volnějšího :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.12 11:57

Za sebe k již řečenému přidávám: ke sprchování používat gel na intimní oblasti (Lactacyd), po sprchování se pořádně, ale pořádně utřít - mít zvlášť ručník a ještě i papírový ubrousek, aby nezůstala žádná vlhkost.

Asi největší pomoc pro mě ale bylo, že jsem přestala nosit upnuté kalhoty a naopak začala nosit sukně. Když nejsou mrazy zrovna jako teď, mám sukni, spodnici a teplé podkolenky. Kalhoty, silonky a punčocháče téměř nenosím, i když to není tak moderní, tak za to, že jsem se úplně zbavila těchto problémů, mi to stojí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.12 12:22

Tak jelikož jsem věčně doma tak jsem jen v teplákách. A momenátlně i na ostro :oops: Na sprchování používám antibakteriální gel Chilli (nebo jak se to píše).
Zkusím ten jablečný ocet a česnek…
Jediné co pro mě ani nebude jsou ty sukně, tu jsem měla naposled na sobě na základní škole při předávání vysvědčení :P :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.12 12:25

Jo a s tím přítelem, když jemu nic není? jeho nic nepálí nesvědí no prostě nic, proč se musí léčit i on? Asi hloupá otázka, ale tohle mi dr nikdy neříkal :roll: :nevim:

Jinak HA neberu, takže hormony z pilulek jsou pro mě tabu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Mišelin
2.2.12 12:26

mě to lékař léčil 2 roky pořád nějákýma lékama. nakonec jsem zašla na urologii, se zánětem močových cest a tam mi našli E-coli bakterie v pochvě. Nechej si udělat výtěr a pokud to doktor ještě neudělal, tak ho změn jako já…
Pokud bereš antikoncepci, může to být tím.

• Nahlásit
  • Citovat
8782

Hodně je důležitá úprava stravy, nejen vynechat cukr, ale i droždí, prášek do pečiva a výrobky z něj, bílou mouku, kravské mléko, slepičí vejce, červené maso, bílou rýži…kup si probiotika v tabletách. Já jsem taky dlouhodobě těmito problémy trpěla, navíc i záněty močového měchýře a hlavně díky přísné dietě jsem se toho snad nadobro zbavila, už je to více než deset let. Je to problém celého těla, takže nějaké čípky ti vyléčí místní zánět a za chvíli to máš nanovo. Držím palce! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7213
Anonymní píše:
Tak jelikož jsem věčně doma tak jsem jen v teplákách. A momenátlně i na ostro :oops: Na sprchování používám antibakteriální gel Chilli (nebo jak se to píše).
Zkusím ten jablečný ocet a česnek…
Jediné co pro mě ani nebude jsou ty sukně, tu jsem měla naposled na sobě na základní škole při předávání vysvědčení :P :mrgreen:

a nejake saty na doma a byt po dnima naostro?ten jablecny ocet jsem jednu dobu taky pouzivala na kvasinky,kdyz si das jablecny ocet a ucinky,tak to vyjedou zajimave informece…

pila jsem 2pol.lzice do sklenice vody,muzes si tam da lzicku medu…neni to chutove nic extra,ale pomaha to.....jinak ten cesnek taky,ale bez tepelne upravy,..proste topca,cesnekova pomazanka apd…

jinak zkus zmenit i tu chilli intimu…ja taky hledala co sedne…

pak i lactobacily na uzivani usty… a pak i fermalac vaginal-jsou to lactobacily do pochvy 10tobolek stoji kolem 200KC a je to primo at se ti osidli pochvy spravnymi bakteriemi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
2.2.12 12:47

Mě dokonce Dr. řekla ať se nemyju žádným tím intimním mýdlem jen vodou a taky to pomohlo, někdy to naopak udělá horší.Já jsem totiž dlouhodobě používala teetree z lékárny a voda je voda. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama