Dnešní návštěva pohotovosti

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
21.5.22 09:11

Dnešní návštěva pohotovosti

Ahoj, jdu si pro řadu. Dneska jsem byla v Plzni na Denisově nábřeží na zubní pohotovosti. Vše bez bolesti a doktorka velmi milá. Jen mě trochu zarazilo ošetření. Mám zánět okostbice, dren, zítra jdu na výměnu a beru antibiotika. Zánět mám z důvodu toho že mám zlomenou korunku a mám kořeny v dásní. Zítra jdu na kontrolu. Je tu někdo kdo by mi poradil pro paní neudělala extrakci? Pouze mi zub vyvrtala..přitom podle mě tam je v tom zlomeném zubů velký kaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39799
21.5.22 09:24
@Michaelkas98 píše:
Ahoj, jdu si pro řadu. Dneska jsem byla v Plzni na Denisově nábřeží na zubní pohotovosti. Vše bez bolesti a doktorka velmi milá. Jen mě trochu zarazilo ošetření. Mám zánět okostbice, dren, zítra jdu na výměnu a beru antibiotika. Zánět mám z důvodu toho že mám zlomenou korunku a mám kořeny v dásní. Zítra jdu na kontrolu. Je tu někdo kdo by mi poradil pro paní neudělala extrakci? Pouze mi zub vyvrtala..přitom podle mě tam je v tom zlomeném zubů velký kaz

tak pohotovost dělá to, co rychle uleví, neléčí. Na to je klasický zubař. U nás třeba ani běžná zubařka netrhá vždycky, pokud je to problémovější, posílá jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30920
21.5.22 09:39

Protoze jsi byla na pohotovosti, tj. resi se jen akutni stav, ktery nepocka. Na to ostatni mas mit sveho zubare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
21.5.22 09:41

Rozhodně buď ráda že ti zub netrhala, já měla oteklou hubu, na pohotovosti rozřízli, antibiotika, a pak moje zubařka mi zub vytrhla, ale protože tam byl hnis, tak umrtvovačka nezabrala a to mi dala 3,sem vylidnila čekárnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 09:42

Já mám taky super zážitek z Ostravy. Odpoledne před odletem na dovolenou :zed: se mi zlomila část stoličky. Někdy to zlomení nebolí, tentokrát bohužel ano. Navíc okraje byly ostré, po chvíli jsem měla odřený jazyk. :zed: Byly červencové svátky, takže pohotovost. Tam šílených lidí, různých existencí :roll: A paní doktorka jen obrousila ty okraje. I pouhým okem tam byl viditelný kaz, s tím neudělala vůbec nic a ještě mi to nalepila nějakou bílou hmotou. Nehrozilo, abych na tom kousala. S hrůzou jsem letěla na dovolenou, naštěstí to bolet přestalo a po dovolené se moje doktorka nestačila divit, že se na to tak vykašlali, když věděli, že jedu do zahraničí. Peníze by pro mě vůbec problém nebyly :?

• Citovat
  • Nahlásit
26656
21.5.22 09:43

Proč by nutně musela zub trhat? Pokud se dá zachránit, je lepší ho vyléčit, do kořenů dát čep a na něj korunku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.5.22 09:47
@mamule42 píše:
Rozhodně buď ráda že ti zub netrhala, já měla oteklou hubu, na pohotovosti rozřízli, antibiotika, a pak moje zubařka mi zub vytrhla, ale protože tam byl hnis, tak umrtvovačka nezabrala a to mi dala 3,sem vylidnila čekárnu :mrgreen:

Tak já už tohle zažila jednou něco podobného..vytrhli mi 7 i 8, dali dren, antibiotika a asi 5 dnů jsem jezdila na výměnu..tak mě zarazilo že paní doktorka mi ho tam nechala..i když si myslím že by bylo lepší ho vytrhnout hned než třeba za týden…aspoň bych měla klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21017
21.5.22 09:47

Na pohotovosti tady byla takova gerontka, ze by to proste nezvladla. A dnes te casto i normální zubař pošle na chirurgii. vždyť to není jen tak a může to být na dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39799
21.5.22 09:48
@Anonymní píše:
Já mám taky super zážitek z Ostravy. Odpoledne před odletem na dovolenou :zed: se mi zlomila část stoličky. Někdy to zlomení nebolí, tentokrát bohužel ano. Navíc okraje byly ostré, po chvíli jsem měla odřený jazyk. :zed: Byly červencové svátky, takže pohotovost. Tam šílených lidí, různých existencí :roll: A paní doktorka jen obrousila ty okraje. I pouhým okem tam byl viditelný kaz, s tím neudělala vůbec nic a ještě mi to nalepila nějakou bílou hmotou. Nehrozilo, abych na tom kousala. S hrůzou jsem letěla na dovolenou, naštěstí to bolet přestalo a po dovolené se moje doktorka nestačila divit, že se na to tak vykašlali, když věděli, že jedu do zahraničí. Peníze by pro mě vůbec problém nebyly :?

tak co vím, zrovna v Ostravě se čeká dlouhé hodiny a ani na tebe nemusí přijít řada. Takže se snaží, co nejrychleji to vyřídit, aby se dostalo i na jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.5.22 09:49
@mroe píše:
Protoze jsi byla na pohotovosti, tj. resi se jen akutni stav, ktery nepocka. Na to ostatni mas mit sveho zubare.

Když jsme tam byla minulý rok kvůli 8cce která mě chytla taky o víkendu pak doktor vytáhl a rovnou i se sedmičkou..tak proto se divím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8596
21.5.22 09:51
@Michaelkas98 píše:
Ahoj, jdu si pro řadu. Dneska jsem byla v Plzni na Denisově nábřeží na zubní pohotovosti. Vše bez bolesti a doktorka velmi milá. Jen mě trochu zarazilo ošetření. Mám zánět okostbice, dren, zítra jdu na výměnu a beru antibiotika. Zánět mám z důvodu toho že mám zlomenou korunku a mám kořeny v dásní. Zítra jdu na kontrolu. Je tu někdo kdo by mi poradil pro paní neudělala extrakci? Pouze mi zub vyvrtala..přitom podle mě tam je v tom zlomeném zubů velký kaz
@Anonymní píše:
Já mám taky super zážitek z Ostravy. Odpoledne před odletem na dovolenou :zed: se mi zlomila část stoličky. Někdy to zlomení nebolí, tentokrát bohužel ano. Navíc okraje byly ostré, po chvíli jsem měla odřený jazyk. :zed: Byly červencové svátky, takže pohotovost. Tam šílených lidí, různých existencí :roll: A paní doktorka jen obrousila ty okraje. I pouhým okem tam byl viditelný kaz, s tím neudělala vůbec nic a ještě mi to nalepila nějakou bílou hmotou. Nehrozilo, abych na tom kousala. S hrůzou jsem letěla na dovolenou, naštěstí to bolet přestalo a po dovolené se moje doktorka nestačila divit, že se na to tak vykašlali, když věděli, že jedu do zahraničí. Peníze by pro mě vůbec problém nebyly :?

A proc sis to teda nedala za ty peníze opravit uz dávno? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 09:51
@vokishka píše:
tak co vím, zrovna v Ostravě se čeká dlouhé hodiny a ani na tebe nemusí přijít řada. Takže se snaží, co nejrychleji to vyřídit, aby se dostalo i na jiné.

Nevyvrtat zub s kazem, když jedete do ciziny??? No kde to jsme? I kdyby mi tam pak hodila amalgán, tak je to záležitost na 10 minut! :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
8596
21.5.22 09:52
@Anonymní píše:
A proc sis to teda nedala za ty peníze opravit uz dávno? 8o
@Michaelkas98 píše:
Tak já už tohle zažila jednou něco podobného..vytrhli mi 7 i 8, dali dren, antibiotika a asi 5 dnů jsem jezdila na výměnu..tak mě zarazilo že paní doktorka mi ho tam nechala..i když si myslím že by bylo lepší ho vytrhnout hned než třeba za týden…aspoň bych měla klid…

Ty máš zuby v bordelu a pohotovost se má zblaznit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30920
21.5.22 09:53
@Michaelkas98 píše:
Když jsme tam byla minulý rok kvůli 8cce která mě chytla taky o víkendu pak doktor vytáhl a rovnou i se sedmičkou..tak proto se divím..

Tak to minule byla nahoda, ze mel tolik casu. Ten druhy postup je royhodne obvzklejsi. MMCHm, ty nemas zubare nebo k nemu moc nechodis, ze resis opakovane svoje zuby na pohotovosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8596
21.5.22 09:54
@Anonymní píše:
Nevyvrtat zub s kazem, když jedete do ciziny??? No kde to jsme? I kdyby mi tam pak hodila amalgán, tak je to záležitost na 10 minut! :pocitac:

Od toho není pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat