Do práce po RD, kam s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 11:17
Do prace po RD, kam s ditetem

Ahojky, pojdte to se mnou prosim pribrat a poradit. Syn v breznu 3 roky a mozna, kdyz to vyjde, od unora nastupuji do prace. Od brezna nebo od poloviny brezna bude nejspis statni skolka..tedy jednam o tom a mela by vyjit. Otazka ted zni..co ten mesic az mesic a pul s malym..motat mu hlavu na ten cas soukromou skolkou? Hlidat muze jen jedna babicka 700 km daleko..ale ne celou dobu..jak byste resily vy? Poradte..

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 06.01.19 11:22

Já bych nenastupovala nikam dokud nemám jistou školku. Navíc nevíš jak to v té školce dá… Když už tak bych ho zvykala postupně od teď třeba v té soukromé na pár hodin týdně, aby nebyl odstrčen ze dne na den…

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 06.01.19 11:23

já bych zvolila to nejjednodušší a klidně ho na měsíc dala do soukromé, prostě to co budete mít nejblíže

chaela
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 2 inzeráty 06.01.19 11:32

Já bych řešení přizpůsobila finanční situaci a podmínkám práce. Pokud opravdu musíš nastoupit v únoru, tak bych ho teď začala zvykat v soukromé a pak od března do státní. Pokud byste hlady neuměli a v práci by dovolili ,nastoupila bych až třeba v dubnu a syna dala až od toho března do státní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 11:42

Urcite se pri druhem kole pohovoru zeptam, zda by nastup sel posunout na brezen. Jen si rikam, jestli to tem detem nevadi, ze si zvykne v soukrome a za mesic statni..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 11:44

@Kriss Tina kdyz to je tezky..chodim teprve po pohovorech mesic a kdyz to vyjde, tak musime nejak reagovat..sou­kromych je tu spousta, tak by to vyjit melo a statni ted otvira dalsi 2 tridy ale od brezna..nekdy se to kloubi ne uplne idealne..

Ornwen
Závislačka 4821 příspěvků 1 inzerát 06.01.19 13:12
@Anonymní píše:
@Kriss Tina kdyz to je tezky..chodim teprve po pohovorech mesic a kdyz to vyjde, tak musime nejak reagovat..sou­kromych je tu spousta, tak by to vyjit melo a statni ted otvira dalsi 2 tridy ale od brezna..nekdy se to kloubi ne uplne idealne..

Jenze nevis, jak ti to tam dite bude davat. Davala jsem na den dva do soukrome, kdyz jsem zacinala shanet praci. A tomu mymu mamankovi to trvalo dost dlouho, nez si zvyknul. Prijde mi to lepsi, nez ho tam hodit a po par dnech chodi na plno. (Starsi treba se skolkou problem nemel)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >