Dobíjecí chůvičky

1254
14.10.19 14:06

Dobíjecí chůvičky

Ahoj holky, poprosím o tip na chůvičky. Mám pouze dvě kritéria: potřebuji obě jednotky dobíjecí (mimčo spí na zahradě v kočárku a nechci natahovat prodlužovačku) a na displeji ukazatel výdrže baterie. Přijde mi, že nic takového snad neexistuje. Většinou musí být dětská jednotka trvale v zásuvce.
Před 5 lety jsme měli chůvičky IKEA, neukazovaly sice výdrž baterie, ale jinak perfektní. Bohužel už dosluhují a málo vydrží. IKEA je již nemá v nabídce. Letos manžel dle mých kritérii objevil chůvičky BRAVO. Šly dobíjet v nouzi i přes powerbanku v kočárku. Bohužel máme vadný kus, nedobíjí se, musíme měnit baterky. Budeme posílat na reklamaci, tudíž na několik týdnu bez nich.
Nepotřebuji s kamerou ani s hudbou. Díky za tipy, víte-li o něčem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8510
14.10.19 14:16

My máme avent sdc560 (myslím) - model z roku 2015 a jednotka u dítka je na baterky i do zásuvky. Baterky v tom jsou síce nedobíjatelné, ale taky jsem to celkem využívala ven na zahradu a stalo se mi jednou nebo 2krát, že jsem je měnila. Začne to pípat na rodičovské stanici, že jsou slabé baterky. U nás jednou už 3,5 roku v kuse (rodinný dům, druhé dítě) a maximálna spokojenost. Dosah luxus, bez problémů. V rodičovské jednotce jsme ještě baterky neměnily, jsou tam ty původní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
14.10.19 14:24

@iwa83 Diky za tip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8510
14.10.19 14:35

@dana.dv neni zac. My jsme je dostaly. A ten kdo vybiral vybral super. Fakt max spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5227
14.10.19 15:51

Taky máme Avent, už nevím model, ale bývají si hodně podobný. V rodičovské jsou dobijeci a do dětské se dají dát taky baterky, který pak dobijim zvlášť v klasicke dobijecce. Já jsem zase vybírala aby se rodičovská dala pověsit na krk a měla jsem volne ruce když něco dělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
14.10.19 21:01

Máme Avent, obě obě na kabel i baterky, ty tam máme dobijeci a posouvame si jak potřebujeme. Když malej spaval na zahradě, teď třeba ve stanu či chalupě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
20.10.20 09:39

Ráda bych oživila téma!

Máme chůvičky, u kterých je dobíjecí jak dětská, tak rodičovská jednotka.
https://detske-chuvicky.heureka.cz/bravo-b-5033/
Bravo 5033

Dosah mají výborný, patří k levnějším, jsou malé, krásně se vejde i do kapsy, když potřebuji být venku - potud výhody.

ALE zvuk není moc jasný, nemají obousměrný přenos.

Máme teď malé děti dvě, často spí každé jinde, takže budeme kupovat další chůvičky (otevřená okna už vzhledem k zimě nepřicházejí v úvahu :-) ).

Nenarazil jste někdo na typ: dobíjecí obě jednotky (opravdu dobíjecí, nechci dobíjet baterie zvlášť, pokud možno) + lze mluvit na dítě + slušný dosah?

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18451
včera v 19:39

@Vilhemina ano znám - NEONATE (má je sestra)
dobíjecí baterie 360mA (jako v mobilech) v obou jednotkách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
včera v 20:00
@Káťa19 píše:
@Vilhemina ano znám - NEONATE (má je sestra)
dobíjecí baterie 360mA (jako v mobilech) v obou jednotkách

Ano, máme chůvičky Neonate, dlouho jsem hledala a vybírala, protože mě nebavilo ke kočárku natahovat prodlužovačku. Jsou skvělé a používám i teď, když mi holky usnou v autě apod. Super je jak zpětný zvukový kanál, tak hlídání teploty! Plně nabité vydrží v autě nebo v kabelce klidně i 2 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama