Dobrá práce v obchodě nebo výrobě

Anonymní
12.7.20 19:52

dobrá práce v obchodě nebo výrobě

Nastoupila jsem ted do nové práce fabriky a zjištuji, že to není ono, jedu jak robot, bez obědové přestávky k tomu i noční za mizerný plat, menší než slibovali. Jako prodavačka mohu jedině pracovat manuálně, tudíž obchod či nějaká výroba, ráda bych se zeptala na zkušennosti jaké máte potřebuji dobře placenou práci, ale nechci se sedřít..Vše co se dá naučit..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.7.20 20:23

Dělala jsem v obchodě za velmi směšné peníze teď jsem v automobilovém průmyslu a pohoda :wink: takže za mě fabrika nabízí lepší plat

• Nahlásit
  • Citovat
6761
12.7.20 20:30

Souhlasím s anonymní, ale ono to je těžko.. Třeba kamarádka ted ráda utekla z obchodu, do podniku, neni to přímo fabrika, ale pracuje manuálně, malá firmička, někdy i zapisuje, papíruje, takové vše okolo a říkala že by se nikdy do obchodu nevrátila..
SOboty, neděle, svátky.. chodila na Štedrý den- do oběda.. že nikdy víc.. Takže asi záleží co je pro tebe hlavní..
Na druhou stranu druhá známá nastoupila jako prodavačka do textilu a nemůže si vynachválit, že ted lidi moc nechodí, doba od 8 ji vyhovuje, takže, každá to má jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 21:50

dobrá práce v obchodě nebo výrobě

Tak v automobilce možná, ale u nás ne, u nás je většina přes agentury těch fabrik, nebo m i tak peníze nic moc, vesměs všude stejné, odvíjí se to i od toho co děláš na kolik směn, ale tady mám 3 směny a slibovali 22 hrubého až 24, ve smlouvě nakonec stálo 16 hrubého plus 6 tisís pohyblivá složka mzdy, je to podvod, to tedy v takovém Lidlu mají 25 frubého při nástupu, vím že je to taky dřina a časově nanic i víkendy, já potřebuji uživit sama sebe jsem sama a platím i alimenty, takže peníze jsou priorita, na druhé straně chci mít občas i volné víkendy, když za mnou dochází syn…Nebo potom benzínka, dost lidí mi ale tvrdí, že je to tam nebezpečné…žiji ve větším městě, ale tím hůř se tu lépe placená práce hledá…v obchodech s textilem to může být lepší jak v potravinách, ale peněz taky málo..

• Nahlásit
  • Citovat
620
12.7.20 21:56
@Anonymní píše:
Tak v automobilce možná, ale u nás ne, u nás je většina přes agentury těch fabrik, nebo m i tak peníze nic moc, vesměs všude stejné, odvíjí se to i od toho co děláš na kolik směn, ale tady mám 3 směny a slibovali 22 hrubého až 24, ve smlouvě nakonec stálo 16 hrubého plus 6 tisís pohyblivá složka mzdy, je to podvod, to tedy v takovém Lidlu mají 25 frubého při nástupu, vím že je to taky dřina a časově nanic i víkendy, já potřebuji uživit sama sebe jsem sama a platím i alimenty, takže peníze jsou priorita, na druhé straně chci mít občas i volné víkendy, když za mnou dochází syn…Nebo potom benzínka, dost lidí mi ale tvrdí, že je to tam nebezpečné…žiji ve větším městě, ale tím hůř se tu lépe placená práce hledá…v obchodech s textilem to může být lepší jak v potravinách, ale peněz taky málo..

Jestli dostáváš plné osobní hodnocení, tak to je. Ale smlouvu jsi podepsala, tak jsi souhlasila. Jestli ti práce nevyhovuje, najdi jinou a pak odejdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama