Dobrá restaurace v Litomyšli

555
28.3.18 16:40

Dobrá restaurace v Litomyšli

Holky, jedeme na výlet do Litomyšle, poradíte, kde se dá dobře najíst a v hezkém prostředí? Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14079
28.3.18 16:45

@Mialina snad to ještě platí, ale v Litomyšli byl vyhlášený Aplaus, byla jsem tam několikrát a vždy spokojenost (ale je to už tak 5 let), levnější varianta pak je U Medvěda (doufám, že jsem trefila název) a pak kousíček od Litomyšle je v pěkném a příjemném prostředí U Zběhlíka (mají i Zdendovu hvězdu). Všechny 3 jsem osobně zkusila a můžu doporučit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
28.3.18 16:51

Rozhodně Medvěd! :) vaří výborně a poměrně levně :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32840
28.3.18 16:53

U zběhlíka je pondělí, úterý a středa zavřeno a bohužel i kvalita jídla šla v poslední době dost dolu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
28.3.18 17:04
@Tom-Jerry píše:
U zběhlíka je pondělí, úterý a středa zavřeno a bohužel i kvalita jídla šla v poslední době dost dolu :(

fakt jo??? Já tam byla už déle, kdysi jsme bydleli v České Třebové, tak jsme jezdili často do Litomyšle na jídlo. Ale jak jsem psala je to už pár let. Tak to mě mrzí, bylo to tam moc příjemné a jídlo výtečné. Aplaus se taky sepsul?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
28.3.18 17:09

U Zběhlíka jsme byli před 14 dny a ceny dost vysoké a jídlo za tu cenu rozhodně neodpovídalo. Ještě chodíme v Litomyšli ke Koljovi (výpadovka k Dolnímu Újezdu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32840
28.3.18 17:16
@neila píše:
fakt jo??? Já tam byla už déle, kdysi jsme bydleli v České Třebové, tak jsme jezdili často do Litomyšle na jídlo. Ale jak jsem psala je to už pár let. Tak to mě mrzí, bylo to tam moc příjemné a jídlo výtečné. Aplaus se taky sepsul?

Aplaus nevím, ale Zběhlík jo ten šel dolu bohužel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19168
28.3.18 17:47

Urcite Aplaus, prostredi zklasternich zahrad je nadherne. Medved je levnejsi ceska klasika, ale take se tam clovek naji. Oproti Aplausu jsou porce urcite vetsi, ale jidlo jako takove je obycejnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4789
28.3.18 18:11

@Mialina v medvědovi sme byli kdysi, levné to teda rozhodně nebylo (asi mám jinou finanční úroveň) a zdálo se mi toho docela málo, sem tu z okolí zvyklá na jiné :) Přímo v Litomyšli už nemám zkušenosti.. Ledy by vám nevadilo si dojet dál.. Pak můžu Doporučit v České Třebové Bohemia restaurant, občas se trochu dýl čeká a taky rozhodně doporučuju si udělat rezervačku, ale to jídlo, obzvlášť steaky na rozpáleném prkýnku jsou fakt TOP cenově teda taky trochu vyšší cena ale pořád do 200 za jídlo a donesou toho tolik, že odnášíme pokaždé v krabičce. Jinak mají myslím Po a út zavřeno. Pak výborně vaří na Kolibě v Hrádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4789
28.3.18 18:13

Jo a když už by nevadilo jet kousek od Litomyšle, tak je ještě u Vysokýho Mýta na I35 Smokehouse, sou to burgry v Americkým stylu, taky dražší a taky doporučuju rezervaci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
29.3.18 16:48

Holky, moc díky všem za reakce, dojet někam i kousek od Litomyšle nám nevadí, tak něco vybereme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama