Dobrá restaurace v Litomyšli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mialina
Povídálka 16 příspěvků 28.03.18 16:40
Dobrá restaurace v Litomyšli

Holky, jedeme na výlet do Litomyšle, poradíte, kde se dá dobře najíst a v hezkém prostředí? Díky :)

Reklama

Reakce:

neila
Echt Kelišová 9937 příspěvků 28.03.18 16:45

@Mialina snad to ještě platí, ale v Litomyšli byl vyhlášený Aplaus, byla jsem tam několikrát a vždy spokojenost (ale je to už tak 5 let), levnější varianta pak je U Medvěda (doufám, že jsem trefila název) a pak kousíček od Litomyšle je v pěkném a příjemném prostředí U Zběhlíka (mají i Zdendovu hvězdu). Všechny 3 jsem osobně zkusila a můžu doporučit :palec:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 28.03.18 16:51

Rozhodně Medvěd! :) vaří výborně a poměrně levně :) :palec:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 28.03.18 16:53

U zběhlíka je pondělí, úterý a středa zavřeno a bohužel i kvalita jídla šla v poslední době dost dolu :(

neila
Echt Kelišová 9937 příspěvků 28.03.18 17:04
@Tom-Jerry píše:
U zběhlíka je pondělí, úterý a středa zavřeno a bohužel i kvalita jídla šla v poslední době dost dolu :(

fakt jo??? Já tam byla už déle, kdysi jsme bydleli v České Třebové, tak jsme jezdili často do Litomyšle na jídlo. Ale jak jsem psala je to už pár let. Tak to mě mrzí, bylo to tam moc příjemné a jídlo výtečné. Aplaus se taky sepsul?

annasmyc
Kecalka 175 příspěvků 28.03.18 17:09

U Zběhlíka jsme byli před 14 dny a ceny dost vysoké a jídlo za tu cenu rozhodně neodpovídalo. Ještě chodíme v Litomyšli ke Koljovi (výpadovka k Dolnímu Újezdu)

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 28.03.18 17:16
@neila píše:
fakt jo??? Já tam byla už déle, kdysi jsme bydleli v České Třebové, tak jsme jezdili často do Litomyšle na jídlo. Ale jak jsem psala je to už pár let. Tak to mě mrzí, bylo to tam moc příjemné a jídlo výtečné. Aplaus se taky sepsul?

Aplaus nevím, ale Zběhlík jo ten šel dolu bohužel…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 28.03.18 17:47

Urcite Aplaus, prostredi zklasternich zahrad je nadherne. Medved je levnejsi ceska klasika, ale take se tam clovek naji. Oproti Aplausu jsou porce urcite vetsi, ale jidlo jako takove je obycejnejsi.

Trinetka
Závislačka 4605 příspěvků 28.03.18 18:11

@Mialina v medvědovi sme byli kdysi, levné to teda rozhodně nebylo (asi mám jinou finanční úroveň) a zdálo se mi toho docela málo, sem tu z okolí zvyklá na jiné :) Přímo v Litomyšli už nemám zkušenosti.. Ledy by vám nevadilo si dojet dál.. Pak můžu Doporučit v České Třebové Bohemia restaurant, občas se trochu dýl čeká a taky rozhodně doporučuju si udělat rezervačku, ale to jídlo, obzvlášť steaky na rozpáleném prkýnku jsou fakt TOP cenově teda taky trochu vyšší cena ale pořád do 200 za jídlo a donesou toho tolik, že odnášíme pokaždé v krabičce. Jinak mají myslím Po a út zavřeno. Pak výborně vaří na Kolibě v Hrádku.

Trinetka
Závislačka 4605 příspěvků 28.03.18 18:13

Jo a když už by nevadilo jet kousek od Litomyšle, tak je ještě u Vysokýho Mýta na I35 Smokehouse, sou to burgry v Americkým stylu, taky dražší a taky doporučuju rezervaci..

Mialina
Povídálka 16 příspěvků 29.03.18 16:48

Holky, moc díky všem za reakce, dojet někam i kousek od Litomyšle nám nevadí, tak něco vybereme :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama