Dobrý dětský lékař v Brně

7
19.7.20 10:37

Dobrý dětský lékař v Brně

Ahojte, takových příspěvků je tu už více, ale tak z roku 2011. A proto bych ráda téma oživila, protože se mohlo více věcí změnit. Hledám dobrého dětského lékaře ( v září mám termín). Už jsem pár lékařů si vytipovala na „znamylelar.cz“ ale i tak bych ráda Vaše názory na lékaře, kam chodite a zdali jste spokojeni. Děkuji ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3
19.7.20 11:06

Ahoj, já teď řešila úplně stejný problém a hlavně už s tím sháněním a registrací moc nečekej. Mám termín na konci srpna a 90% pediatrů, kterým jsem volala mě odmítlo s tím, že volám pozdě a že už mají plno a berou až děti s termínem narození v listopadu/prosinci nebo pouze děti, které bydlí v okolí apod. Taky jich teď hodně má třeba až do začátku srpna dovolenou, takže jsem musela jít se svými očekáváními a požadavky hodně dolů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.7.20 13:41

@Quinn99 jeejda to by mě nenapadlo že to potřebují tak brzy, když jsem si volala do nemocnice tak prý mám ještě čas na registraci a s dětským doktorem by mě nenapadlo, že to budou chtít tolik do předu, když ani v porodnici Vás nezaregistrují dopředu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
19.7.20 15:16

V jake mestske casti? Ja to resila pred 2 roky a nejak mi nedoslo ze bych si to mela zajistit zavcas…pediatricka co jsem si vytipovala me mile odmitla ze maji plno, ze vezmou jen v pripade ze by nas jinde nezaregistrovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6623
19.7.20 15:20

Je fajn tipovat. Ale největší šance je v místě bydliště. Naše prostě bere spád a hotovo. I tak má většinou plno.
Hlavně si to obvolej. Nakonec ti nemusí zústat ani jeden. A budeš muset hledat znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.7.20 15:21

@Fiškuska městská část je mi celkem jedno, sama jsem měla super doktorku a když jsme se přestěhovali, tak jsem za ní dojížděla. Hlavně aby byl doktor/ka milá, věděla co dělá necpala mi dítě zbytečně antibiotiky, a prostě ikdyž tam člověk přijde „raději/pro jistotu“ tak ho nevyhodí a nevynadá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
19.7.20 18:05

@Natka35 mě to bohužel taky nenapadlo a proto raději upozorňuji, jaká je situace :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
19.7.20 20:23

Tak asi bude nejlepsi si jich par najit, at uz podle recenzi na netu nebo od kamaradek a obvolat. Preju stastnou volbu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.7.20 20:27

@Fiškuska no jak píši v hlavním příspěvku mám již nějaké vytipované a obepsané, spíš jsem doufala v nějaké Vaše návrhy a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
19.7.20 20:31

Ja muzu doporucit Mudr. Polaskovou v Zabinach, ale vim ze jsou na ni rozporuplne nazory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.7.20 20:49

@Fiškuska té jsem shodou náhod psala a odepsala mi, že bych dle toho co očekávám u ní nebyla spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
19.7.20 20:57

Fakt? Tyjo, to me docela prekvapuje. Ale zase je fajn, ze ti to napsala na rovinu a muzes hledat dal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.7.20 21:02

@Fiškuska jo to jo, ale zarazilo mě to právě na znamylekar.cz má dobré recenze a já jen nechci aby předepisovala když to nebude nutné antibiotika, nemohu tedy soudit jaký má přístup, když mi takhle odpověděla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.20 17:06

Pediatr Reckovice

Zdravim. My chodime k dr Vernerove do Reckovic, v ramci moznosti. Maly trpel na laryngitidy, antibiotika nam nastesti zadne nepsala, nikdy nebyl tak nemocny. Pani dr je starsi, ma svoje nazory, ale vzdy se s ni da domluvit. Tak zkus, zda bude jeste brat nove pacienty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
20.7.20 18:42

@KytickaKate díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu