Reklama

Dobrý pediatr Havířov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

halucinka
Kelišová 5159 příspěvků 19.05.10 12:41
Dobrý pediatr Havířov

Prosím prosím, doporučte dobrého pediatra v Havířově. Zatím bydlíme v Ostravě a na dětské doktorky jsem měla velkou smůlu. První mě nutila tříměsíčního syna posazovat, neustále se oháněla zvetšelýma tabulkama a psala mu do karty, že je retardovaný (kvůli tomu, že se nepřitahoval do sedu), ale nechtěla s tím nic dělat. A druhá dr. zase úplně laxní - malý měl několik měsíců rýmu a kašel, ona vždy jen mávla rukou, že jsem hysterická matka a co jako chci, že děti jsou přeci nemocné. Až jsem zašla sama na ORL a zjistili mu přítomnost bakterie, která to způsobuje. Syn měl jako miminko dost atopický ekzém a v rodině jsme alergici, dr. mi nejdřív nechtěla dát doporučení na alergologii, nakonec po mém naléhání po telefonu přislíbila. Dnes jsem si pro něj byla a… :cert: :cert: :cert:
Pozvala si mě do ordinace a úplně na mě vyjela, co si od toho jako slibuju. Tak jsem jí říkala, že syn měl pořád kašel a rýmu a a já jsem ten alergik, úplně mě setřela, že jako co za blbost jsem si to přečetla na internetu a že na alergologii nám stejně nepomůžou, já na to, že jsem si nepřečetla žádné blbosti na internetu, ale radila jsem se na alergologii, tak se tomu vysmála, že to jsou úplně zbytečné testy. A pak mi řekla: " Já s tím nesouhlasím, takže vám doporučuju výměnu lékaře – myslím jako mě." Nestihla jsem ani nic říct o tom ORL, jen jsem polkla, že se stejně budeme stěhovat (ona: „Tak já to ještě chvíli vydržím.“)a až venku jsem si začala nadávat, jaká jsem blbka, co si zase nechala nas… na hlavu.
Copak ona nás může takhle vyhodit jen proto, že se mnou nesouhlasí? Kvůli takové blbosti, že chci jít na alergo?
Ač se budem stěhovat až za pár měsíců, rozhodla jsem se raději zatím k novému dr. do Havířova dojíždět.

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 19.05.10 12:52
halucinka píše:
(ona: „Tak já to ještě chvíli vydržím.“)

to je snad vtip ne? :cert: :cert: Jestli tohle vypustila z úst (kromě jiného) už bych tam nešla. To je jako by ti dělala nějakou milost, že k ní můžeš chodit. Snad ti tady holky poradí dobrého pediatra, protože tohle je fakt moc i na mě a to jsem kliďas :pocitac:

Lucajdice79
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 21.05.10 09:06

Ahoj Halucinko,tak já teda koukám,co si to ta tvoje doktorka dovoluje 8-o :cert:
Já jsem z Havířova a s malou chodíme k Mudr.Holubové,je to moc sympatická paní doktorka,vždycky si vyjdeme vstříc,znám jí od dětství,protože jsem k ní chodila už já,komunikace je s ní prostě úžasná :palec: Je fakt,že nějaký velký zdravotní problém jsme zatím neměly,akorát přes zimu byla malá věčně nachlazená,kaš­lala,tak nás paní doktorka poslala na alergologii.Má ordinaci přímo v nemocnici,takže to nemusíš nikde hledat po městě.Jediná nevýhoda je malá čekárna,nevejde se tam moc lidí,natož kočárek,který musíš nechat venku,ale z okna na něj vidíš a taky je to v arealu nemocnice,tak mi to přijde takové více chráněné před zloději(možná jsem naivní :nevim: )
Jo a Mudr.Holubová je i dětský kardiolog,jen tak ještě pro doplnění informací :wink:
Přeju ať se rozhodneš správně a hlavně,ať jste spokojení :mavam:

HMarketa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.10 09:04

Ahojky, my jsme v Havířově zatím nový, ale na Pediatra jsme měli také štěstí - na doporučení, máme taktéž paní doktorku Holubovou a je výborná, jsme s ní moc spokojeni. Nerve ti zbytečné hlouposti do hlavy, vše probíhá jasně a stručně a vždy mě jako prvorodičku uklidní, jak potřebuji. Můžu vřele doporučit.

PetkaK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.10 09:10

Určitě jdi k MUDr Holubové - já jsem k ní chodila od narození do 19 let a musím jí jenom všude chválit. Kdybych bydlela ještě v Havířově, tak bych neváhala a malou dala jenom k ní!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >