Doklad o svěření do péče do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sedivka107
Povídálka 14 příspěvků 10.09.19 13:04
Doklad o svěření do péče do školy

Zdravím,
V nedávné době, už to bude rok, došlo k rozvodu manželství. Dcera byla svěřena do péče mě. Dneska přišla že školy stím že má donest doklad o svěření do péče.
Moje otázka zní, zda mám okopirovat rozhodnuti soudu a zda to bude stačit??
Děkuji moc za odpovědi
Přeji hezký zbytek dne. :palec: :palec: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4320 příspěvků 10.09.19 13:18

Ano, stačí kopie rozsudku.

Uživatel je onlineKeyllah
Extra třída :D 13209 příspěvků 10.09.19 13:24
@Sedivka107 píše:
Zdravím,
V nedávné době, už to bude rok, došlo k rozvodu manželství. Dcera byla svěřena do péče mě. Dneska přišla že školy stím že má donest doklad o svěření do péče.
Moje otázka zní, zda mám okopirovat rozhodnuti soudu a zda to bude stačit??
Děkuji moc za odpovědi
Přeji hezký zbytek dne. :palec: :palec: :mavam:

máš na tom rozsudku vyznačenou právní moc? kopii bych udělal ověřenou

Lama Lama
Hvězda diskuse 54966 příspěvků 10.09.19 13:32

@Keyllah A má škola právo to požadovat, pokud sami rodiče na základě toho rozsudku sami po škole něco nepožadují?

Uživatel je onlinesagina
Echt Kelišová 8116 příspěvků 10.09.19 13:34
@Lama Lama píše:
@Keyllah A má škola právo to požadovat, pokud sami rodiče na základě toho rozsudku sami po škole něco nepožadují?

zrovna nad tím přemýšlím, že žádný rozsudek po mně nechtěla ani základka a ani střední škola (dvě různé střední), tak k čemu ho škola potřebuje?

Lama Lama
Hvězda diskuse 54966 příspěvků 10.09.19 13:39
@sagina píše:
zrovna nad tím přemýšlím, že žádný rozsudek po mně nechtěla ani základka a ani střední škola (dvě různé střední), tak k čemu ho škola potřebuje?

U nás se po něm sháněli ve školce, to jsem se zeptala, na co ho potřebují a zůstalo to už bez reakce. Ve škole nic nechtěli, já ani nevim, jestli ví, že jsme rozvedení, to se asi nikam nevyplnuje. Tak asi jen co ví od dětí.

Extra třída :D 13209 příspěvků 10.09.19 13:46
@Lama Lama píše:

podle mě, jen pokud na základě toho rozsudku např. vyžaduji, aby někomu dítko nevydávali, protože vyzvednout dítě a dostávat o něm informace má právo jakýkoli zákonný zástupce, ne jen ten, co má dítko ve výhradní péči.
Nicméně se setkávám s tím, že to školy chtějí a je nejjednodušší jim to prostě dát, je to cesta nejmenšího odporu :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 54966 příspěvků 10.09.19 13:50
@Keyllah píše:
podle mě, jen pokud na základě toho rozsudku např. vyžaduji, aby někomu dítko nevydávali, protože vyzvednout dítě a dostávat o něm informace má právo jakýkoli zákonný zástupce, ne jen ten, co má dítko ve výhradní péči.
Nicméně se setkávám s tím, že to školy chtějí a je nejjednodušší jim to prostě dát, je to cesta nejmenšího odporu :think:

Já už si to teda nepamatuji, ale na můj vkus je tam dost citlivých informací ( minimálně plat). nedělám si iluze o drbárně a zachování mlčenlivosti našich soudružek ve školce. Takže cesta nejmenšího odporu pro mě byl tedn dotaz proč.

Extra třída :D 13209 příspěvků 10.09.19 13:53
@Lama Lama píše:
Já už si to teda nepamatuji, ale na můj vkus je tam dost citlivých informací ( minimálně plat). nedělám si iluze o drbárně a zachování mlčenlivosti našich soudružek ve školce. Takže cesta nejmenšího odporu pro mě byl tedn dotaz proč.

jo ták, to mi nedošlo -) bych jim donesla jen okopírovanou přední stranu bez odůvodnění :mrgreen:

Sedivka107
Povídálka 14 příspěvků 10.09.19 14:34

@Lama Lama
Dcera právě dnes přišla a že za ní přišla třídní učitelka že to potřebuji aby to ředitel založil. Taky jsem koukala jak blázen na co to chtějí.

Sedivka107
Povídálka 14 příspěvků 10.09.19 14:36

@Keyllah
O kopírují rozsudek a snad to bude stačit. Jinak mě nenapadá jaký jiný doklad sehnat. :zed: :zed:

Sedivka107
Povídálka 14 příspěvků 10.09.19 14:38

@sagina
Netuším. Zřejmě aby věděli komu dávat a komu nedávat inf0.

Sedivka107
Povídálka 14 příspěvků 10.09.19 14:39

@LenkaN26
Dobře děkuji moc
A to mám okopirovat celé listy nebo stačí jen ta stará a kde je napsáno do které péče je svěřena? :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 54966 příspěvků 10.09.19 14:41
@Sedivka107 píše:
@Lama Lama
Dcera právě dnes přišla a že za ní přišla třídní učitelka že to potřebuji aby to ředitel založil. Taky jsem koukala jak blázen na co to chtějí.

Aha, tak to bych nic nedávala a vznesla dotaz, k čemu to potřebují.
Ikdyby to byla jen přední strana rozsudku, tak furt tam je výše alimentů a do toho jim nic není. Pokud by ten rozsudek odůvodnili, tak ho dostanou.
Za chvilku by mohli chtít mojí pracovní a kupní/nájemní smlouvu k nemovistosti, kde žijem, ne? S tím, že je to kvuli doložení zaměstnavatele, který je uvedený v kontaktech a bydliště.

lucenka
Hvězda diskuse 37747 příspěvků 10.09.19 14:47
@Sedivka107 píše:
@sagina
Netuším. Zřejmě aby věděli komu dávat a komu nedávat inf0.

Tak ale na info má nárok i otec. Takže bych chtěla vědět, proč to chtějí a pokud by mi jejich důvod nepřišel adekvátní, tak bych jim nic nedala. A kdyby mě přesvědčili, tak jen se začerněnými osobními údaji.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama