Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Já bych teda volala doktorovi celou jeho pracovní dobu. Pokud mi neukončí neschopenku, tak bych do práce nešla.
Volala bych dál, moje dr treba ordinuje a musim volat několikrát, než se trefim do chvile, kdy ten telefon muze vzít. Případně bych poslala email.
Příspěvek upraven 17.04.20 v 22:37