Domácí výroba svíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.07.11 20:08
Domácí výroba svíček

Ahoj, vyrábíte někdo doma svíčky? Potřebovala bych nějakou novou inspiraci :)

Reakce:
Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 12.07.11 20:20

Ahojda, super dotaz!!! :-) Nevyrábím, ale chtěla bych, tak si počkám na odpovědi. :-)

smudlinky
Závislačka 2580 příspěvků 348 inzerátů 12.07.11 20:28

kdysi dávno jsem dělala, teď se věnuju jiným činnostem. záleží jaký typ svíček máš na mysli- gelové, klasické voskové…

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.07.11 20:31

no vlastně zkouším dělat oboje. Ty klasický voskový mi příjdou trochu snažší, ale zase gelový vypadají líp. Ty jsi dělala jaký?

smudlinky
Závislačka 2580 příspěvků 348 inzerátů 12.07.11 20:35

gelové a trochu i voskové. taky voskové ze včel. vosku(mezisten)

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.07.11 20:36

a měla jsi na ty voskové svíčky kupovaný formy? Já mám tři a nechce se mě další kupovat, jsou celkem drahý. Tak přemýšlím z čeho by šla udělat forma.

smudlinky
Závislačka 2580 příspěvků 348 inzerátů 12.07.11 20:46

myslím že jako forma lze použít namaštěný papír(rulička od toaletaku), něco vyložené alobalem, ožná vydrží i mikroten folie. skuste zkusit co vydrží teplotu vosku.

Denino
Závislačka 2790 příspěvků 13.07.11 17:16

ahoj, já jsem minulé vánoce vyrýběla gelové svíčky a přijde mi to tedy hodně jednoduché ;) zvládla to i moje 10ti letá sestra ;)

handa89
Nováček 3 příspěvky 07.09.11 09:30

zalezi jake chces-plasty vcelky, nebo gelove ci normalni

handa89
Nováček 3 příspěvky 07.09.11 09:37

tak ty plastve to od vcelicek je to zluty si kup-na krajet na trojuhelniky podle tve predstavy myslim velikost. zahrej v ruce at povoli na jednu stranu das knot a motas pevne.ja tomu rikam plastve bo presne nevim delaj i barevny kdyz to chces ozdobit vem si vykrajovatka na cukrovi a vykrojit zahrejes prilepis-jednoduche.glelove svicky se rozehrivaji je jedno do ceho je das jako darek jsou hezke ve skle napr.s muslickami a kaminky ci ovocem.to se ceka jen az to ztuhne nezapomenout na knot.a ty obycejne se naliji do formy .roztaveny voskale drzi se knot.nebo se muzou delat pomalicku -namaceni knotu do vosku.kdyz je lejes do formy tak tam muzes pridat SUCHE ovoce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >