Reklama

Domácí výroba svíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.07.11 20:08
Domácí výroba svíček

Ahoj, vyrábíte někdo doma svíčky? Potřebovala bych nějakou novou inspiraci :)

Reklama

Reakce:

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 12.07.11 20:20

Ahojda, super dotaz!!! :-) Nevyrábím, ale chtěla bych, tak si počkám na odpovědi. :-)

smudlinky
Závislačka 2519 příspěvků 360 inzerátů 12.07.11 20:28

kdysi dávno jsem dělala, teď se věnuju jiným činnostem. záleží jaký typ svíček máš na mysli- gelové, klasické voskové…

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.07.11 20:31

no vlastně zkouším dělat oboje. Ty klasický voskový mi příjdou trochu snažší, ale zase gelový vypadají líp. Ty jsi dělala jaký?

smudlinky
Závislačka 2519 příspěvků 360 inzerátů 12.07.11 20:35

gelové a trochu i voskové. taky voskové ze včel. vosku(mezisten)

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.07.11 20:36

a měla jsi na ty voskové svíčky kupovaný formy? Já mám tři a nechce se mě další kupovat, jsou celkem drahý. Tak přemýšlím z čeho by šla udělat forma.

smudlinky
Závislačka 2519 příspěvků 360 inzerátů 12.07.11 20:46

myslím že jako forma lze použít namaštěný papír(rulička od toaletaku), něco vyložené alobalem, ožná vydrží i mikroten folie. skuste zkusit co vydrží teplotu vosku.

Denino
Závislačka 2790 příspěvků 13.07.11 17:16

ahoj, já jsem minulé vánoce vyrýběla gelové svíčky a přijde mi to tedy hodně jednoduché ;) zvládla to i moje 10ti letá sestra ;)

handa89
Nováček 3 příspěvky 07.09.11 09:30

zalezi jake chces-plasty vcelky, nebo gelove ci normalni

handa89
Nováček 3 příspěvky 07.09.11 09:37

tak ty plastve to od vcelicek je to zluty si kup-na krajet na trojuhelniky podle tve predstavy myslim velikost. zahrej v ruce at povoli na jednu stranu das knot a motas pevne.ja tomu rikam plastve bo presne nevim delaj i barevny kdyz to chces ozdobit vem si vykrajovatka na cukrovi a vykrojit zahrejes prilepis-jednoduche.glelove svicky se rozehrivaji je jedno do ceho je das jako darek jsou hezke ve skle napr.s muslickami a kaminky ci ovocem.to se ceka jen az to ztuhne nezapomenout na knot.a ty obycejne se naliji do formy .roztaveny voskale drzi se knot.nebo se muzou delat pomalicku -namaceni knotu do vosku.kdyz je lejes do formy tak tam muzes pridat SUCHE ovoce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Slezáček: Socha Věry? Když si Majka z Gurunu podává ruku s Bakalou

Socha Věry Špinarové, nově odhalená v Ostravě, se mi nelíbí. Ne že by mi... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >