Domeček nebo stan na hraní

2073
4.12.07 13:18

Domeček nebo stan na hraní

Tomík se hrozne rad nekam schovava nebo do neceho leze - takze jsme si rikali, ze bychom mu k Vanocum koupili nejaky domecek nebo stan na hrani. A tak jsem se chtela zeptat jeslti nevite kde bych nejaky mohla koupit.
Chtela bych, aby byl z nejake latky nebo sustaku (tedy ne z plastu nebo dreva) - chtela bych ho totiz do obyvaku. Take aby nebyl moc velky, abychom se do toho obyvaku vesli take. No a cenove tak do 1000,– Kc.
Diky moc.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
4.12.07 13:34

Existují takové sestavy, kde je jsou dva stany různých tvarů a dají se spojit tunelem. Ten je taky moc oblíbený. A do tisíce to určitě stojí. Vím, že to mívají v Makru.
My ho používáme na hračky, není pak vidět ten b… . Bohužel dětí je víc, hraček tuny, tak se tam už moc všichni nevejdou.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
4.12.07 13:40

S tim uklidem hracek do stanu - to je super napad :-) No take mame nejak moc hracek a kdyz to rozhazi po celem obyvaku, tak tu neni k hnuti :-)
Tu sestavu co pises jsem vydela mylsim v Quelle - take se mi dost libila, ale prave jsem si rikala, ze je dost velka a ze to cele neuzijeme. V Makru jsem byla o vikndu a prave tam nic zajimaveho nemeli :-(
No ted jsem na Internetu objevila toto: C:\Documents and Settings\Veronika\Plocha\Stan\POPRON - Svět zábavy Rytířský stan.htm coz se mi pro kluka docela libi, ale nevim. Nema to nahodou nekdo, ze by mi mohl poreferovat, jak je s tim spokojeny :-)
Diky
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
4.12.07 13:48
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
4.12.07 14:05

Ahoj,
my jsme měli taky Iglú z Ikey, ale brzy ho to přestalo bavit, protože tam nebyla okýnka a tak. Navíc ta díra je dost malá, takže když jsem za nich chtěla vlézt, vždycky jsem se rvala zádama přes ten vršek. Jinak je iglú pěkné a prostorné.
Matýsek teď dostal k narozeninám tenhle domeček a zatím je z něj tedy nadšený.
http://www.caryfuk.cz/…/domecek-haa
Má okýnka, záclonky, uvnitř kapsář, i vchod se dá upravit. Na šířku a délku zabere mnohem míň, než to iglú. Stojí ale tisícovku a těch nadávek, co nám taťka používal, než ho sestavil, teda bylo. Ale náš tatínek si spletl délky tyček, takže měl jaksi šišatou základnu a pak to postav, že jo :wink:
Pokud ale půjdete podle návodu a budete trpělivý, postavíte si krásnej domeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
4.12.07 14:20

Ten domeček od Meduzy vypada super,jedna známá ho má a chválí si ho, ale mě od nákupu odradila cena. Jinak ségra má pro dva kluky právě to iglů z ikea a vlezou se tam oba,je opravdu prostorný a hlavně nerozbitný /a to jsou kluci super raubíři,pořád ho někam přenášejí,házejí na něj různé věci…/ …pokud je tvůj klučina raubíř tak nedoporučuji stan ve tvaru tee-pee …my jsme ho měli /pravda,že byl levnější,něco přes 250kč,takže to mohlo být i tou cenou/kvalitou/ …ale Dany ho rozbil za týden :? Jak byl malý /něco přes rok/ tak ještě nechápal,že si na něj nemůže sednou z té vnější strany a tak si sedal na ty šikmé hrany :( …nebo jak byl ještě nemotora,tak kolem něj chodil,zakopl o ty šikminy a vlítnul opět na tu šikmou tyčku..takže nejdřív polámal všechny spojky a pak všechny tyčky ..snažili jsme se ho zachránit,ale už se nedalo,byl mrtev (stan,aby bylo jasno :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
5.12.07 08:55

My mame tento ikeacky stan a je super. Ma okynka, zavirani na suche zipy… fakt dobry. Vejdu se do nej v pohode, nacpal se tam s Jenikem i muj dvoumetrovy tatka. :wink:

http://www.ikea.com/…56215_S3.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
5.12.07 14:53

My máme ikeácké bílo modré iglů. Vzadu máme i větrací okýnko a jde přes něho náhodou parádně bafat. :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2398
5.12.07 15:01

my jsme taky objednali domecek pro natali.objedbnavali jsme ho na mimibazaru :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama