Doporučíte dovolenou (moře a příroda)?

Anonymní
20.2.20 12:11

Doporučíte dovolenou?

Prosím, mohli byste mi poradit nějaké místo, kam se vydat s 8 letým dítětem na dovolenou? Ideálně bychom rádi skloubili moře a pěknou přírodu, problém je v tom, že v tomto jsme hodně závislí na cestovní kanceláři, protoze autem se mimo republiku bojím. Nejezdím ani po dálnici v ČR. Máme rádi přírodu a výlety, ale rádi bychom k tomu i pěkné koupání, aby si to děti užily, když ne v moři, tak třeba nějaké jezero… Rádi bychom prostě někam, kde je hezky, napadlo nás i třeba Rakousko, Slovinsko, Polsko co já vím,… Cenově tak max. Kol. +- 40.tis minimálně s polopenzí. Ale sami na vlastní pěst si do ciziny netroufame, protože s jazyky na tom nejsme kdoví jak bravurně. Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.2.20 12:19

V tomhle případě by mi přišlo Slovinsko jako ideální volba. :-) Jen teda nevím, kolik vás je, píšeš nejdřív o synovi, pak o dětech…ve 3 lidech to možná s vaším rozpočtem dáte, ve více asi fakt ne. Pokud v tom má být ubytování, minimálně polopenze, doprava a ještě výlety…bude to asi hodně na knop. Slovinsko není úplně nejlevnější zemí. Ale zas je krásné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
20.2.20 12:31

Krásná příroda a moře je v Albánii :srdce: miluju to tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
20.2.20 12:41

A co Slovinsko s koupáním ?
To by se líbilo? Poznávání, příroda, jezero, koupačka, a nemusíte na všechny výlety, když budete na místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 13:23
@FraDeu píše:
A co Slovinsko s koupáním ?
To by se líbilo? Poznávání, příroda, jezero, koupačka, a nemusíte na všechny výlety, když budete na místě.

To by se líbilo i mě, akorát je to jen na 4 noci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 14:39

Jsme 4.Dva dospělí a dvě děti. Ano, to Slovinsko vypadá dobře… To se jako spí pokaždé jinde? Nebo výlety se podnikají nějak hromadně?

• Nahlásit
  • Citovat
1704
20.2.20 14:47

Slovinsko je krasne, sle za 40tis i s vylety se nevlezete, je skoda tam trunit tyden na jednom penzionu, v rakousku u jezer se daji sehnat krasne apertmeny, ale bez jidla a uz podle me budou na letosek plne, ja za sebe muzu doporucit caorle, byly jsme s kamaradkou tam v kempu, s dopravou nas to stalo cca 5000-6000, jsou tam ctyri moznosti ubytovani, ve vlastnim stnanu to vychazi levneji… my byly v karavanu, jedly jsme teda venku nebo si varily, ale da se tam koupit polopenze nebo snidane, je tam bazen, obchod, restaurace, primo u plaze, socialky ciste, da se bydlet i v bungalovu co ma vlastni wc a sprchu..20minut po plazi je to do mesta, kde je vsechno, vc velkeho aquaparku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
20.2.20 14:56
@Anonymní píše:
Jsme 4.Dva dospělí a dvě děti. Ano, to Slovinsko vypadá dobře… To se jako spí pokaždé jinde? Nebo výlety se podnikají nějak hromadně?

Obávám se, že za 40tis. pro 4 lidi i se stravováním bude těžké. Dají se sehnat levné poznávací zájezdy, ale tam nebývá stravování. Zkus se podívat na oblast rakouských jezer, tak by se možná dalo i s polopenzí, koupání v jezeře a horské túry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
20.2.20 16:03
@modravlocka píše:
To by se líbilo i mě, akorát je to jen na 4 noci…

A co Chorvatsko s poznáním ?
Tohle je na 6 nocí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama