Vinný sklípek - dovolená

20.2.20 10:18

Vinný sklípek

Ahoj všem!

Chystáme se holkama někde na pré.
Chtěly jsme někam na Moravu do sklípku, někde kde nám bude dobře, hezké ubytování a k tomu skvělé vínko :)))

Nemohly byste nám prosím něco doporučit?
Jedem ale až z Čech, tak i s dobrou dostupností :))) Pohodovou cestou :)))

Už se těšíme na jíízdu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22628
20.2.20 10:23

Jezdíme do Bavor. Příjemný lidi, perfektní servis.
A cesta dobrá - můžete pohodlně po dálnici nebo silnicích 1. třídy, přehoupnete přes Novomlýnské nádrže a je to třetí vesnice nalevo.

edit adminem - umazán odkaz (reklama)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
20.2.20 16:49

Ahoj, my jsme byli…

v ceníku mají takové samorostlé údaje, nejlepší je tam napsat a zeptat se na cenu za konkrétní počet osob a dní v konkrétním termínu, bylo to tam fakt levné a Bílovice jsou nej (náš nejoblíbenější vinař Sedlák sídlí přímo ve městě, tenhle sklípek je kousek za městem ve vinicích, a mají zaplněný sklep, takže když nebudete chtít nikam chodit, můžete pít i tam :-D a v sousedství je x jiných sklípků taky přímo ve vinicích, co taky prodávají :-) úžasná dovolená tenkrát aaach :mrgreen:

jo a okolí je taky super, a jeden chlápek s hospodou (na kraji města směr sklípek) půjčuje kola a zrovna na těch kolech jsme jeli třeba do Lednice…

edit adminem - umazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12990
24.2.20 16:00
@Aries6 píše:
Jezdíme do Bavor. Příjemný lidi, perfektní servis.
A cesta dobrá - můžete pohodlně po dálnici nebo silnicích 1. třídy, přehoupnete přes Novomlýnské nádrže a je to třetí vesnice nalevo.edit adminem - umazán odkaz (reklama)

Dobrý den.

Byla to reklama… ;-) Příspěvek jsem vám upravila - díky za pochopení…

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22628
24.2.20 20:40

@admin chápu. A paní nademnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
26.2.20 20:47

jsem zhnusena

Tak jsem se dívala na diskuzi a prosila jsem o doporučení na dovolenou a sama přidala typy. Místo toho, mě někdo smazal všechny moje příspěvky. K čemu ta diskuze je, když mě nikdo nemůže napsat žádné webovky na dobré místo a ubytování??? Když už tedy nechcete žádné doporučení ode mě???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 10:24

@Hela73 Doporučení a webovky na konkrétní místo můžete napsat do soukromé zprávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama