Na jednu noc k moři

11.2.20 12:02

Na jedu noc k moři

Prosím nezna někdo nějakou cestovní kancelář kde je možné jet na jednu noc k moři? Vždy jsem našla jen že ještě ten den se vrací zpět domů :nevim: :nevim: předem moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15179
11.2.20 12:03

A co jet bez cestovky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
11.2.20 12:11

???

A to fakt má cenu? Vláčet se přes půl Evropy k moři a pak se tam jen otočit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
11.2.20 12:12
@RebekaAaA píše:
Prosím nezna někdo nějakou cestovní kancelář kde je možné jet na jednu noc k moři? Vždy jsem našla jen že ještě ten den se vrací zpět domů :nevim: :nevim: předem moc děkuji

Namátkově jsem zadala na pár serverů datum do 2 dní a vyjelo mi zájezdů mraky :nevim: Než o tom zakládat diskuzi, tak spíš hledej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
11.2.20 12:12

Vím, že kdysi na slevomatu, byly v nabídce takovýhle dvoudenní výlety k moři :lol: jestli to ještě nabízí, nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
793
11.2.20 12:18
@RebekaAaA píše:
Prosím nezna někdo nějakou cestovní kancelář kde je možné jet na jednu noc k moři? Vždy jsem našla jen že ještě ten den se vrací zpět domů :nevim: :nevim: předem moc děkuji

Byly na slevomatech nějaké nabídky myslím i s přespáním, ale osobně, pokud bych se někam kodrcala třeba 16 hodin, tak aspoň na týden, jinak to nemá moc cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5368
11.2.20 12:29
@unuděná píše:
Namátkově jsem zadala na pár serverů datum do 2 dní a vyjelo mi zájezdů mraky :nevim: Než o tom zakládat diskuzi, tak spíš hledej.

A nebylo to spíš na dva dny, ale s tím, že se jede zpět autobusem ještě ten den večer, ale dojede se druhý den? Protože to je už dvoudenní zájezd… Takových je opravdu hodně…

Třeba toto - délka zájezdu 3 dny, ale fakticky jsi tam jeden den od rána do večera, bez přespání, spí se v buse…
https://www.ceskekormidlo.cz/…upani-v-Pule?…

Příspěvek upraven 11.02.20 v 12:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 12:30

@RebekaAaA jela bych bez cestovky - třeba si na víkend půjčila auto a zamluvila nějaké ubytko na jednu noc :nevim:
@Tecumseh @Arcanum tak třeba z jižní moravy to někam do slovinska bude fakt pár hodin, to mi přijde na víkend v pohodě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9056
11.2.20 12:46

Tak mě to zaujalo a mrkla jsem na nabídku Flixbus - Z Prahy do Terstu v pátek 5.6. přes noc za 749,–Kč (příjezd někdy v 9h ráno), v sobotu se dá sehnat ubytování podle preferencí kolem tisícovky v pohodě, v neděli večer odjezd z Terstu na noc a příjezd do Prahy v pondělí ráno zase za 749,–Kč. Takže 2500,–Kč + nějaká ta zmrzka nebo jídlo.
Netuším teda kolik stojí podobné zájezdy.
Jinak bych jela autem k polskému pobřeží (po německých dálnicích přes Štětín) - pokud jde o finance, tak to je podle mého nejlevnější varianta moře (je tam levná nafta, jídlo, ubytování, není tam jazyková bariéra a můžou tam jet i jazykově nevybavení Češi, protože se domluví) - při plné obsazenosti auta a přespání pod stanem nebo v levném ubytku je to výlet doslova za pár stovek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
11.2.20 13:13

České kormidlo.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu