Doporučíte tyčový vysavač?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jogo-Bela
Kecalka 311 příspěvků 06.09.19 20:16
Doporučíte tyčový vysavač?

Ahoj, chtěla bych nový vysavač, tyčový, třeba mi někdo poradí.
Byla bych ráda, kdyby byl bez kabelu, dobíjecí. Měl by ale i něco vydržet, máme skoro 100m byt, takže provoz aspoň 30 min, ale abych ho pak nemusela nabíjet půl dne. Máme koberce i plovoučky, takže toto by měl zvládat. Asi bych byla radši, kdyby byl bezsáčkový. Když jsem se dnes dívala na netu, u některých jsem viděla i ruční vysavač, tak to by bylo taky fajn. No a poslední věc, máte i nějaké zkušenosti s vysavačem, se kterým zvládnu i vytřít? Viděla jsem např. u Ety, ale nevím nakolik je to kvalitní vytírání, jestli to neudělám líp klasickým mopem :think:
Jo a máme králíka, který docela pouští chlupy :mrgreen:
Cena by měla být tak do 5tis plus mínus… víte o něčem? Na netu je toho tolik, že se v tom blbě orientuje, navíc mě zajímají i osobní zkušenosti… díky :*

Reakce:
k.a.t.u.s.i.k
Povídálka 43 příspěvků 06.09.19 20:38

Vsechno tohle do 5 tisic? :think: No pockam si co poradi ostatni, ja doporucuji tento ale nevytira… https://vysavace.heureka.cz/…ervac-11926/
Jinak na koberce ty tycove moc nejsou, nemaji takovy saci vykon jak normalni…

mackie
Povídálka 19 příspěvků 06.09.19 21:00

Vsechno, co pises, splnuje https://www.bosch-home.com/…xo/BBH3ZOO25?…, tedy az na tu cenu. Vysavac mam, na mensi vykon vydrzi az 50min, na vetsi ( koberce) kolem 25min. Mam doma velkeho psa a dite alergika, takze vysavam i 2× denne. Na dukladny uklid 1× tydne ale pouzivam klasicky vodni vysavac.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8479 příspěvků 06.09.19 21:09
@Jogo-Bela píše:
Ahoj, chtěla bych nový vysavač, tyčový, třeba mi někdo poradí.
Byla bych ráda, kdyby byl bez kabelu, dobíjecí. Měl by ale i něco vydržet, máme skoro 100m byt, takže provoz aspoň 30 min, ale abych ho pak nemusela nabíjet půl dne. Máme koberce i plovoučky, takže toto by měl zvládat. Asi bych byla radši, kdyby byl bezsáčkový. Když jsem se dnes dívala na netu, u některých jsem viděla i ruční vysavač, tak to by bylo taky fajn. No a poslední věc, máte i nějaké zkušenosti s vysavačem, se kterým zvládnu i vytřít? Viděla jsem např. u Ety, ale nevím nakolik je to kvalitní vytírání, jestli to neudělám líp klasickým mopem :think:
Jo a máme králíka, který docela pouští chlupy :mrgreen:
Cena by měla být tak do 5tis plus mínus… víte o něčem? Na netu je toho tolik, že se v tom blbě orientuje, navíc mě zajímají i osobní zkušenosti… díky :*

Cenu máš nízko :think: já mám Bosch readyyy luxuju hodněkrát denně, nabit dávám večer a králíka mám taky. Za mě super, rychle, snadné, lehké…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8479 příspěvků 06.09.19 21:11
@k.a.t.u.s.i.k píše:
Vsechno tohle do 5 tisic? :think: No pockam si co poradi ostatni, ja doporucuji tento ale nevytira… https://vysavace.heureka.cz/…ervac-11926/
Jinak na koberce ty tycove moc nejsou, nemaji takovy saci vykon jak normalni…

Ten Bosch má právě zabudovaný kartáč

Jogo-Bela
Kecalka 311 příspěvků 06.09.19 21:34

@k.a.t.u.s.i.k tak orientovala jsem se podle netu, co jsem viděla, bylo cca za těch 5tis… ale nechám si doporučit i za vyšší cenu :kytka:

Jogo-Bela
Kecalka 311 příspěvků 06.09.19 21:35

@Bubla Bůčková kuknu, díky

Jogo-Bela
Kecalka 311 příspěvků 06.09.19 22:40

@k.a.t.u.s.i.k jinak vytirat nemusi, spis me zajima ta moznost… ten bosch readyy, co doporucuje bubla, se mi libi

Váš příspěvek
Reklama