Lednice stále běží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katyca
Závislačka 3504 příspěvků 01.09.19 09:19
Lednice stále běží.

Zdravím, potřebuji radu. Zakoupili jsme si novou lednici Beko a stále nám běží ventilátor včetně kompresoru. Již cca 25 hodin. Teplota ne nastavena jak má. Zjistili jsme, že se nám v prostoru lednice dělá námraza. Hned jsme teplotu zvedli na 8 C. Nevíte někdo telefon na nějakého opraváře nebo servis. Všude je jen telefon od pondělí. Děkuji moc.

Reakce:
pannda
Kelišová 7149 příspěvků 39 inzerátů 01.09.19 09:23

Je „no frost“? Pokud ano, tak ventilátor běží stále…Funkce No frost zabraňuje vytváření ledu využíváním ventilátoru, který rovnoměrně rozptyluje suchý vzduch po prostoru spotřebiče. A pokud máš pochybnosti a lednici, řeš to nejdříve s prodejcem

katyca
Závislačka 3504 příspěvků 01.09.19 09:37

@pannda Ano je, ale bohužel neběží (nebo spíše běží neustále) jak má v chladničce je -3 i v mrazáku. Nastavena teplota je na -18 mrazák a lednice +4.
Již jsem sehnala číslo na servis tak uvidíme co s tím.

Alkata
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 01.09.19 11:02

Tak to snad reklamuju, ne? Do pondělí musíš vydržet tak jako tak, o víkend žádný servis nebo řemeslník nedělá.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 01.09.19 13:35

Jednu Beko lednici doma mam a poradila bych ti, jestli to tedy jde, ji vratit a vzit si zpet penize. Uvnitr se nam neustale tvori namraza a odmrazovat bychom mohli co dva tydny. Pracka Beko zase obcas pradlo nevyzdime, jak ma. No, rekneme, ze v dobe, kdy jsme si lednicku i pracku porizovali, tak jsme nemeli moc penez a potrebovali jsme je hned. Ted uz bychom si podruhe spotrebice tehle znacky neporidili.

katyca
Závislačka 3504 příspěvků 01.09.19 16:05

@Afrikana máme mrazák beko a bez problémů. Lednici jsem vybírala dlouho. Nebyla jedna z nejlevnějších. No v pondělí mají přijít na servis tak uvidím co mi zdělí, ale jsem opravdu dost zklamaná. :(

Váš příspěvek
Reklama