Dostal jsem pěstí do nosu

Anonymní
3.2.20 17:51

Dostal jsem pěstí do nosu

Hezký den všem, včera odpoledne jsem bohužel dostal pěstí do nosu.
Nebyla vůbec možnost to nějak řešit, protože bydlím sám s dcerou, která měla sportovní turnaj, tak jsem samozřejmě jel s ní.
Nechtěl jsem to rušit.
Nejspíše jsem to podcenil, protože jsem slyšel křupnutí a krev mi taky tekla. Bolest teda dost velká a mám pocit, že to mám opuchlé.
Tak si říkám, jestli bych měl zajít k doktorovi. Vzhledem k tomu, že jsem měl zase něco v plánu se mi tam moc nechtělo. Myslíte, že bych to mohl odložit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1986
3.2.20 17:53

Seš dospelej, dělej jak myslíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70084
3.2.20 17:56

Jo, teď už to klidně odlož, stejně už je na nějaké řešení pozdě, takže buď se to nehlo a pak to sroste samo nebo hlo a pak už je to stejně na operaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
3.2.20 17:58

Fakt se dospělej chlap na tohle ptá na emiminu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22060
3.2.20 18:02

A co ti rika zrcadlo a selsky rozum? My se na tvuj prerazeny nos divat nemusime.OT:Byla aspon zaslouzena? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1222
3.2.20 18:12

...

Asi jsi byl drzý, tak jsi dostal do nosu, no… jinak jestli to máš opuchlé a křuplo to, tak máš pravděpodobně přeraženou nějakou kůstku. Asi bys k tomu doktorovi měl opravdu zajít!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 18:47

Syn měl zlomený nos tak mu tam nacpali sádrové tampony. Určitě zajdi nebo když to sroste blbě budeš mít nos jak okurku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 18:53

Vis jiste, ze jsi dospely muz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 20:56
@Vanil-ka píše:
Vis jiste, ze jsi dospely muz?

No, je mi 26,to už bych řekl je věk dospělého člověka, ačkoliv se nemůžu divit, že to tak nepůsobí, když mám takové otázky :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama