Recept - kebab s masovou směsí

34
8.2.21 12:02

Dotaz na recept

Ahoj holky (možná i kluci) :lol:
Mám takový dotaz. Někomu to může přijít jako kravina, ale mám na to obří chuť. Znát to ale bude asi jen ten, kdo byl v Egyptě na dovolené. Dělali tam v all inclusive kebaby s takovou masovou směsí, nejvíce těch stánků bylo na pláži a teda nevím jak v ostatních částech Egypta, ale určitě v Hurghade. No a já bych potřebovala zda nevíte, z čeho byla ta směs :D pořád na tu chuť nemůžu zapomenout :lol: byl fakt výborný :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4647
8.2.21 12:10

Tu chuť dělá hodně jejich originál koření.. pokud sis ho nekoupila u nich na tržnici, tak stejné chutě nedocílíš, jen podobné… kebab/koftu dělají jehněčí, skopový, hovězí, pro turisty už i vepřový.. navíc to doma stejným způsobem ani neopečeš (pokud nemáš v troubě otáčecí rožeň)..
já si právě z dovolených koření vozívám, zkus to nahradit Kořením nagyros od Vitany, nebo spíš tímhle https://supsup24.cz/…-a-kebab-20g?…
ale nikdy to nebude 100% „ono“.. ;) příště šup na tržnici, dáš za to pár centů :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
8.2.21 12:34

@Lucy75 moc děkuji. Já tam právě byla před lety a byla jsem ještě dítě docela, takže jsem si to koupit sama nemohla. Ale moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14348
10.2.21 21:12

@Messi1234 já si také z dovolených vozím spoustu koření a olivový olej, ale zkus se mrknout třeba tady , nebo jinde pohledej.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat