Dotazník - Transsexualita

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8.11.21 18:13

Dotazník - Transsexualita

Zdravím 🙂
prosím Vás o chviličku Vašeho času na vyplnění krátkého dotazníku, který se týká transsexuality 🙂 zabere to jen chviličku a mně to pomůže k projektu ve škole.
Děkuji ;)
Odkaz zde:
https://forms.gle/…UnM9KGViVWc8

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4033
8.11.21 18:17

Já myslela, že ten termín je už považovaný za problematický a urážlivý. Ale jde to rychle a nevím, zda jsem up to date :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
8.11.21 18:25

Zvláštní dotazník. Vůbec nepočítá s případem, že znám trans osob víc (tedy vážně nevím jak mám odpovědět na otázky jako třeba „Poznali jste na první pohled, že se jedná o trans člověka?“), že jsou před celým tím procesem tranzice atd.

Tohle bude projekt někde na střední co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36877
8.11.21 18:26
@Parninas píše:
Zvláštní dotazník. Vůbec nepočítá s případem, že znám trans osob víc (tedy vážně nevím jak mám odpovědět na otázky jako třeba „Poznali jste na první pohled, že se jedná o trans člověka?“), že jsou před celým tím procesem tranzice atd.Tohle bude projekt někde na střední co?

Hádám „rodinná škola“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
8.11.21 18:27
@tynkaaa2210 píše:
Zdravím 🙂
prosím Vás o chviličku Vašeho času na vyplnění krátkého dotazníku, který se týká transsexuality 🙂 zabere to jen chviličku a mně to pomůže k projektu ve škole.
Děkuji ;)
Odkaz zde:
https://forms.gle/…UnM9KGViVWc8

Podívala jsem se a otázka „Reagovali byste kladně, pokud by Vaše dítě bylo transsexuál? a možnosti: ano/ne/nevím“ je dost divně položená, kladně myšleno jako „to je super, mám radost“, nebo vezmu to jako fakt a takových je tam víc :nevim:

Příspěvek upraven 08.11.21 v 18:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
8.11.21 18:28

Omylem dvakrát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
8.11.21 18:31
@MrsNorris píše:
Já myslela, že ten termín je už považovaný za problematický a urážlivý. Ale jde to rychle a nevím, zda jsem up to date :P

Problematický nevím, ale dává smysl, že se od toho termínu přešlo spíš k trangender vzhledem k tomu, že to nemá ani tak vazby na vnímání své sexuality jako právě genderu. Ale s tím, že by to někoho urazilo, jsem se asi ještě ještě asi nesetkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14616
8.11.21 19:07

Vyplněno. Některé otázky jsou trochu zvláštně položené, ale poprala jsem se s tím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 20:05
@Parninas píše:
Zvláštní dotazník. Vůbec nepočítá s případem, že znám trans osob víc (tedy vážně nevím jak mám odpovědět na otázky jako třeba „Poznali jste na první pohled, že se jedná o trans člověka?“), že jsou před celým tím procesem tranzice atd.Tohle bude projekt někde na střední co?

Nevím, kde jste studovala vy nebo jestli jste vůbec studovala, ale toto je dle mého názoru dotazník na univerzitní úrovni. Nevím, zda by na střední nebo jak zmiňoval jiný uživatel „rodinné škole“ požadovali po studentech práci, která musí obsahovat tak široký okruh respondentů, že by se musel sdílet na stránkách, jako jsou tyto. Dle mého názoru se jedná o průzkum na úrovni, nevidím tedy důvod slečnu urážet poznámkou „to bude na střední co?“.
Just saying
Pěkný den přeju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3924
8.11.21 20:14
@Anonymní píše:
Nevím, kde jste studovala vy nebo jestli jste vůbec studovala, ale toto je dle mého názoru dotazník na univerzitní úrovni. Nevím, zda by na střední nebo jak zmiňoval jiný uživatel „rodinné škole“ požadovali po studentech práci, která musí obsahovat tak široký okruh respondentů, že by se musel sdílet na stránkách, jako jsou tyto. Dle mého názoru se jedná o průzkum na úrovni, nevidím tedy důvod slečnu urážet poznámkou „to bude na střední co?“.
Just saying
Pěkný den přeju :srdce:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No já nechtěla být hnusná, ale v mé hlavě je tohle dotazník tak na základku. Na střední (minimálně té naší) byla nutná o něco vyšší úroveň. Natož na VŠ, tam by ji s tímhle vyrazili.

Zakladatelka co?

EDIT: Mimochodem anonym proč? Já si ten svůj „hejt“ alespoň dala pod svou přezdívkou. Nebuď poseroutka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
8.11.21 20:17

No, musela jsem to zevseobecnit. Také jsem se setkala s více lidmi z této skupiny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.21 20:19
@Parninas píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No já nechtěla být hnusná, ale v mé hlavě je tohle dotazník tak na základku. Na střední (minimálně té naší) byla nutná o něco vyšší úroveň. Natož na VŠ, tam by ji s tímhle vyrazili.

Zakladatelka co?

EDIT: Mimochodem anonym proč? Já si ten svůj „hejt“ alespoň dala pod svou přezdívkou. Nebuď poseroutka.

Zakladatelka nejsem, ale s takovou prací se na vysoké udělá titul bez problému. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
8.11.21 20:20
@Anonymní píše:
Just saying

Joa ještě si tu jednu věc přihodím - nevím na jaké výběrové SŠ jsi měla tu čest studovat, že je dělání anket až taková luxusní rarita a výkvět inteligence, ale neznám nikoho, u koho by nějaký typ ankety/průzkumu nebyl nutný pro výstupní/seminární práci na SŠ. My ji měli povinnou i pro výstupní práci na ZŠ.

Just saying

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
8.11.21 20:20
@student124 píše:
Zakladatelka nejsem, ale s takovou prací se na vysoké udělá titul bez problému. :palec:

No tak to je ovšem smutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36877
8.11.21 20:32
@Anonymní píše:
Just saying

Univerzitní úroveň?! Opravdu? Proč jsi anonymní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat