Doufám v //

Anonymní
29.12.19 09:10

Doufám v //

Snažíme se už pár měsíců o další miminko. Zatím bez úspěchu. Samozřejmě jsem zase nevydržela a udělala test dnes ( 9 DPO). Vím že bych měla počkat až zda bude zpoždění ale mě to prostě nedá :zed:.
Kolem mě teď všichni oznamují těhotenství a já furt nic :oops:.

Kdo taky doufám v pozitivní test? Pojďme se trochu podpořit v čekání. Klidně anonymně jako já ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4199
29.12.19 09:15

Holka nešťastná, vykašli se na to nebo ti z toho fakt hrabne. Taky chceme s mužem druhé dítě, ale abych to takhle hrotila :nevim: najdi si fakt nějakou zábavu, zkus se nějak rozptýlit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:33

@Verurizeckova
První měsíce jsem to vůbec neřešila. Když to nevyšlo tak jsem na tom našla nějaká pozitiva. Celý den na to prakticky nepomyslím. Ráno mě vzbudila bolest podbřišku a já pak seděla v koupelně a koukala na test :zed:

První dítě se povedlo okamžitě tak se „divím“ že teď to nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:39

Musíš se fakt něčím zaměstnat a přijde to. A pokud to nejde delší dobu tak k lékaři :kytka:.
Já mám opačný problém… Otěhotním hned ale miminko nemůžu donosit. Zrovna teď před 2 dny jsem už podruhé potratila. Takže čekám až dokrvacím a budem zkoušet znova :zed:.. Taky je to na hlavu :?
Držím palečky ať se povede co nejdřív :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:41
@Anonymní píše:
Musíš se fakt něčím zaměstnat a přijde to. A pokud to nejde delší dobu tak k lékaři :kytka:.
Já mám opačný problém… Otěhotním hned ale miminko nemůžu donosit. Zrovna teď před 2 dny jsem už podruhé potratila. Takže čekám až dokrvacím a budem zkoušet znova :zed:.. Taky je to na hlavu :?
Držím palečky ať se povede co nejdřív :kytka:
:,( Tak to je ještě víc na palici :( Držím pěsti ať to brzy vyjde :kytka:
  • Citovat
  • Nahlásit
14014
29.12.19 09:41

Snažíme se rok a půl, ale abych to tady každý měsíc řešila a brečela..stejně s tím nic neuděláš

Již 3× se zadarilo, ale se špatným koncem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:55

Urcite sem napsala o vzajemnou podporu, aby jste ji vsechny psaly, at to nehroti boze :zed: Kazdy to snasi jinak a kdyz je na tom nekdo hur neznamena, ze to co proziva ten clovek neni pro nej v tu chvili take tezke…nepochopim ze ty co rypou maji vubec potrebu to komentovat…Preji Ti, at se brzo zadari a utece to :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 10:07
@Anonymní píše:
Urcite sem napsala o vzajemnou podporu, aby jste ji vsechny psaly, at to nehroti boze :zed: Kazdy to snasi jinak a kdyz je na tom nekdo hur neznamena, ze to co proziva ten clovek neni pro nej v tu chvili take tezke…nepochopim ze ty co rypou maji vubec potrebu to komentovat…Preji Ti, at se brzo zadari a utece to :srdce:

Děkuji, krásně napsané. :kytka:
Před měsíce jsem psala podobný text jedné mamince tady a ani by mě nenapadlo že další měsíc založím já takovouhle diskuzi.

• Citovat
  • Nahlásit
2784
29.12.19 10:25
@Anonymní píše:
Držím palečky ať se povede co nejdřív :kytka:

Mam uplne stejny problem. Otehotnim lusknutim prstu, dokonce se to do prvni kontroly vyviji jak ma a na druhy kontrole konec :roll: a kolem me to vesele vsechno tehotni a ja posloucham otazky „A co vy? Vy byste miminko jeste nechteli?“ No a co chces na to rict, kdyz nestojis o trapnou chvilku ticha nebo litovani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 10:25
@Anonymní píše:
@Verurizeckova
První měsíce jsem to vůbec neřešila. Když to nevyšlo tak jsem na tom našla nějaká pozitiva. Celý den na to prakticky nepomyslím. Ráno mě vzbudila bolest podbřišku a já pak seděla v koupelně a koukala na test :zed:První dítě se povedlo okamžitě tak se „divím“ že teď to nejde.

Nám se první zadarilo ihned po vysazení antikoncepce. Druhé až po několika letech po ivf.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 10:29
@Ernais píše:
Mam uplne stejny problem. Otehotnim lusknutim prstu, dokonce se to do prvni kontroly vyviji jak ma a na druhy kontrole konec :roll: a kolem me to vesele vsechno tehotni a ja posloucham otazky „A co vy? Vy byste miminko jeste nechteli?“ No a co chces na to rict, kdyz nestojis o trapnou chvilku ticha nebo litovani?
:,( To je šílený :( Taky přeji hodně štěstí ať se další už vyvíjí v pořádku :kytka:

Otázky právě furt taky poslouchám :zed: Mamka už rok do mě hustí že by jsme si měli konečně pořídit druhé :zed: Na co furt ještě čekáme :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
2784
29.12.19 10:45
@Anonymní píše: :,( To je šílený :( Taky přeji hodně štěstí ať se další už vyvíjí v pořádku :kytka:Otázky právě furt taky poslouchám :zed: Mamka už rok do mě hustí že by jsme si měli konečně pořídit druhé :zed: Na co furt ještě čekáme :oops:

Ja to zatim odrazim pred rodici argumentaci, ze prvne svatba a pak az deti, hodlame se brat v lete, tak nevim co budu rikat potom :mrgreen: no a kamaradum a kolegum zase rikam, ze se mi nas zivot zatim libi (hodne cestujeme a s penezi si moc nemusime lamat hlavu) a do ditete se jeste nehrnu. Ale obcas me to docela boda u srdce, ale pak si zase rikam, ze ziju zivot, ktery jsem si vzdy prala, tak bych si ho mela bez tech deti jeste naplno uzit, aby me pak nekdy s detmi nezamrzelo, ze jsem si ho neuzila dost, dokud jsem mohla. Kazdopadne jak tady rikaji holky, nejlepsi je na to fakt nemyslet, vim ze se to tezko dela, ale pomaha to. Ja treba po prvnim potratu zacala hodne sportovat, kazdy den, abych nesedela doma a nemyslela na to. A pomohlo to kazdy vecer jsem odpadala unavou a na starosti uplne zapomnela. Navic mi sport pomaha ty negativní emoce ze sebe dostat, proste je vybeham. Zkus to taky. No a momentalne nas ceka kolecko vysetreni, jestli nemame nejaky vaznejsi problem a to se potahne v radech mesicu a dokud nebudeme mit nejaky vysledek, tak nemam otehotnet. Tak jsem si rekla, ze je to skvela prilezitost zmenit praci a zase nebudu mit cas na to myslet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 11:29

@Ernais
Jsme svoji a už máme jedno dítě :mrgreen:
Takže tyhle otázky jsou asi na místě u nás :think: Já se taky snažím vymlouvat na jiné věci. Ale když ti desátá kamarádka oznámí že je „zase“ těhotná a bude jich v létě už 6. A na otázku Proč ty ještě nejsi těhotná? prostě nemáš odpověď… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2784
29.12.19 11:32
@Anonymní píše:
@Ernais
Jsme svoji a už máme jedno dítě :mrgreen:
Takže tyhle otázky jsou asi na místě u nás :think: Já se taky snažím vymlouvat na jiné věci. Ale když ti desátá kamarádka oznámí že je „zase“ těhotná a bude jich v létě už 6. A na otázku Proč ty ještě nejsi těhotná? prostě nemáš odpověď… :think:

Hele ja bych to odrazela asi vetou, ze se tyhle veci proste neplanuji a az to prijde, tak to prijde. A vyreseno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 13:38

@Ernais Přesně tak. Tak já poprvé byla těhotná a dotáhla to až do 18tt, pak samovolný potrat. Pak půl roku pauza - doporučení dr. Otěhotněla jsem hned druhý měsíc a v 7tt opět samovolný potrat. Kolem mě všichni těhotní, milion otázek kdy a jak. Když jeden den nepřijdu do práce hned všichni, že jsem těhotná. Vím, že to nemyslí špatně, ale prostě zabolí to když člověk chce, ale nejde to.
Držím palce ať se zadaří co nejdřív :kytka:. Já jsem věčný optimista tak stále věřím, ale ta bezmoc je hrozná! :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat