Mešká menštruácia

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.12.19 11:44

Mešká menštruácia

Ahojte baby, prosim potrebujem vaše rady. Menštruácia mi mešká 4deň. Pred dvoma dňami som si robila test a vyšiel negatívne. Menštruáciu som dostavala väčšinou pravidelne. Minulý mesiac mi prišla však o 4dni skôr. Možno práve to ju teraz oneskorilo alebo aj to že som bola prechladnutá a bola som aj v miernom strese. Príznaky nemám žiadne. Neboli ma brucho, ani prsia nemám citlivé. Mám slabý výtok mierne biely. Naozaj neviem čo si mám o tom myslieť. :nevim: Ďakujem za rady a prajem príjemné sviatky :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6481
25.12.19 11:55

Další test? A počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6481
25.12.19 11:55

Další test? A počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 13:03

Tiez som to prave riesila. Mala som dostat v sobotu a este vcera nikde nic. Tak som vcera vecer zprznila manzela, a nastastie dneska na obed mi zacala :dance: Uff, už som ho pripravovala na druhe mimco :mrgreen: Aj ked ho planujeme, tak urcite nie tak skoro po tom prvom, mala ma len 5mesiacov :lol: Skus klasiku - červené víno, teplu vanu, alebo ine co ti pomaha na vyvolanie. Btw mne tiez po nachladnutí alebo chorobe bezne meska týžden, aj ked normalne ju mam presnu ako hodinky.

• Citovat
  • Nahlásit
9950
25.12.19 14:34

To je ten před vánoční shon.. Ja měla týden zpoždění.. Ufff, přišlo to včera v půlnoc.. Třetí mimin se nekoná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 17:03
@Anonymní píše:
Tiez som to prave riesila. Mala som dostat v sobotu a este vcera nikde nic. Tak som vcera vecer zprznila manzela, a nastastie dneska na obed mi zacala :dance: Uff, už som ho pripravovala na druhe mimco :mrgreen: Aj ked ho planujeme, tak urcite nie tak skoro po tom prvom, mala ma len 5mesiacov :lol: Skus klasiku - červené víno, teplu vanu, alebo ine co ti pomaha na vyvolanie. Btw mne tiez po nachladnutí alebo chorobe bezne meska týžden, aj ked normalne ju mam presnu ako hodinky.
Ďakujem krásne za pomoc. Naozaj som sa bála, keďže ani mi babätko teraz určite nechceme. Dúfam že príde čo najskôr :(
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 17:05

@Deníííí no tak dúfam že to je tým. Ale tak mali sme aj nejaké problémy v rodine tak si myslím že aj to môže byť dôvodom. A ďakujem za radu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat