Nesnesitelné bolesti a //

Anonymní
23.12.19 21:56

Nesnesitelné bolesti a //

Ahoj, před týdnem jsem si dělala test a byl pozitivní. Říkala jsem si, že k lékaři zajdu nejdříve po Novém roce. Ale každý den, hlavně teda večer když si lehnu, tak mam nesnesitelné bolesti v pravém podbřišku. Vystřelují mi do noh a je to bolest neco mezi menstruacni bolesti a kontrakci. Krvacela jsem trochu o vikendu, ale jen jednou a od te doby nic. Tím skončily i moje ranní nevolnosti, ale bolesti přetrvávají. Mám obavy ale zároveň nechci plasit na pohotovosti. Máte někdo zkušenost jaká bolest je ještě ok a co už je špatně? Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

889
23.12.19 21:59

Bála bych se mimoděložního. Určitě pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 22:01

Zajed si na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
23.12.19 22:08

Jakákoliv abnormální bolest není ok, pokud teda nerodíš… Určitě pohotovost, mimodelozni není žádná legrace a zanedbání může mít nevratné následky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
23.12.19 22:13

Možná cysta na vaječníku. Jeď na pohotovost!
(a ještě předtím si vem něco proti bolesti, tam ti nedaj nic)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
23.12.19 22:18

Zajed na pohotovost. Nic to byt nemusi, ale muze, tak at ses pod dohledem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
23.12.19 22:28

Ahoj, taky bych jela raději na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 22:46

Mela jsem mimodelozni a ty to popisujes dost podobne…urcite jed a dej vedet jak jsi dopadla…drzim palce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
23.12.19 23:01

Hned teď pohotovost. Mimodelozni těhotenství je opravdu nebezpečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4989
23.12.19 23:20

No tyhle bolesti určitě normální nejsou mě taky bolel podbřišek ale rozhodně ne tak nesnesitelně bylo to jak před menstruaci ale teda určitě ne jako kontrakce kdybych měla bolesti které se nedají vydržet jedu někam ale já jezdila po pohotovosti kvůli krvácení měla jsem štěstí že to dobře dopadlo a dneska jsem začala 27 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5914
24.12.19 06:38

Určitě ihned na pohotovost. U mě se takhle projevovalo mimodelozni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1427
24.12.19 08:12

Nekolik dni jsem mela pri normalnim deloznim tehotenstvi bolesti a neco jako kontrakce, coz jsem si neuvedomila, ze zacinaji kontrakce a pak jsem potratila. Bez k lekari, at se vylouci to mimodelozni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.12.19 09:21

Díky moc všem holky, nakonec jsem to zaspala a v noci to bylo ok.. ono přes den to je celkem v pohodě, ale jakmile si lehnu tak to začne.. si říkám, jestli to není i od zad… mám za sebou jednu revizi tak bych se ráda nemocnici vyhnula pokud to půjde, ať to odejde samo :-(

• Nahlásit
  • Citovat
6730
24.12.19 12:57
@Anonymní píše:
Díky moc všem holky, nakonec jsem to zaspala a v noci to bylo ok.. ono přes den to je celkem v pohodě, ale jakmile si lehnu tak to začne.. si říkám, jestli to není i od zad… mám za sebou jednu revizi tak bych se ráda nemocnici vyhnula pokud to půjde, ať to odejde samo :-(

Raději bych volila pohotovost, vím že jsou svátky ale takové bolení není ok, pokud je to od zad aspoň budeš mít jistotu, zvlášť pokud jsi po revizí jela by jsem hest teď, držím palce a nezkoušel a jsi tehu test? Zda je stejný nebo slabší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
24.12.19 13:00
@Anonymní píše:
Ahoj, před týdnem jsem si dělala test a byl pozitivní. Říkala jsem si, že k lékaři zajdu nejdříve po Novém roce. Ale každý den, hlavně teda večer když si lehnu, tak mam nesnesitelné bolesti v pravém podbřišku. Vystřelují mi do noh a je to bolest neco mezi menstruacni bolesti a kontrakci. Krvacela jsem trochu o vikendu, ale jen jednou a od te doby nic. Tím skončily i moje ranní nevolnosti, ale bolesti přetrvávají. Mám obavy ale zároveň nechci plasit na pohotovosti. Máte někdo zkušenost jaká bolest je ještě ok a co už je špatně? Dekuji :kytka:

Bala bych se mimodelozniho jela bych hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama