Dovolená - dvě rodiny

Anonymní
31.1.16 11:16

Dovolená-dvě rodiny

Ahoooj, jdu se s Vámi poradit a nachytat inspiraci.
Plánujeme s přáteli dovolenou, my jsme dva dospělí a 4letá dcerka, oni jsou dva dospělí, čtyřletý a roční. Chceme určitě Chorvatsko, někam nahoru - Severní Dalmácie, aby jsme nebyli dlouho v autě, pojedeme takto s dětma poprvé. :)
Nevíme zda jídlo své, či polopenzi. Ale možná bychom raději s PP, aby jsme jen nevařily :-)

Máte někdo nějaký typ na hotel, či penzion nebo apartmán kdy se chodí na polopenzi? :)
Někde max.300m od pláže, ne betonovou :-D

Díky, pojďte mě navnadit :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

502
31.1.16 11:38

Ahoj, zatím zkušenost nemám, ale my jsme pro letošek vybrali hotel Beli Kamik II. na Krku. Tak jsem moc zvědavá. Je to tam dle popisu a recenzí uzpůsobené pro děti a s polopenzí. Snad se tam našemu čtyřletému bude líbit. Nebude tam sice píseček jako na Krétě nebo ve Španělsku, ale změna je život. Mužského bych letos nikam nedostala. Nechce letadlo, teroristy ani uprchlíky…
Já osobně jsem v Chorvatsku byla několikrát, ale naposledy před 16ti lety jako puberťák…takže to bude vážně nová zkušenost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5795
31.1.16 12:00

Já teda nemám tip na konkrétní hotel, nebo apartmán, ale co se týče destinace v Chorvatsku, tak vřele doporučuji ostrov Rab. A to především kvůli krásným písečným plážím, které jinde v Chorvatsku nenajdeš. Pro děti ideální, na břehu písek na hraní, voda je mnoho metrů mělká, takže nemusíš mít strach, že Ti někde zahučí do hlubiny a taky díky té mělkosti se poměrně rychle prohřeje. A daleko z ČR to taky není, od nás z Brna necelých 700 km, my to zvládneme bez problémů za jeden den. Z pevniny se pak jede trajektem cca 20 minut na ostrov. Jinak taky jezdíme s kamarády, máme dohromady 6 dětí od 1 do 7 let. Je to pěkná banda, která už se ale dobře zabaví, takže i pro nás dospělé je to relax. :palec:
Tak držím palce, ať si vyberete správně a dovolenou si pěkně užijete. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
31.1.16 12:08

Na Lopar na Rabu jsem taky koukala, ale 30tis (jen ubytko) za 3 týdny se mi nechce, tak pojedem asi NA ostrov Vir, nebo poloostrov Nin, nebo do Omiše, což už je dál, ale když jedem na dýl tak se to dá. A v září, kdy už bude klid i tam snad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5795
31.1.16 12:14

@Bejbyy
No my jsme docela nenároční, jezdíme přes jednu cestovku do zařízených stanů, takže ubytování nás přijde na 12 dní ani ne na 7 tis. (pro 2 dospělé a 4 děti), je v tom i parkovné pro auto a pobytová taxa. Vaříme si sami, nebo jdeme na jídlo do restaurace. Je jasné, že apartmány a hotely jsou mnohem dražší.
Vir ani Nin neznám, jsou tam taky písečné pláže?
My jsme jezdili taky v září, ale loni šla už nejstarší dcera do 1. třídy, tak to v září nešlo, byli jsme v červnu, letos pojedeme zase v červnu, protože jde pro změnu do školy syn od kamarádů a další tři roky to bude stejné, pokaždé někdo v září nastupuje. Ale ten červen byl pro nás zatím nejlepší co se týče počasí, v září nám vždy hodně pršelo. :roll:

Příspěvek upraven 31.01.16 v 12:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9718
31.1.16 12:14
@Bejbyy píše:
Na Lopar na Rabu jsem taky koukala, ale 30tis (jen ubytko) za 3 týdny se mi nechce, tak pojedem asi NA ostrov Vir, nebo poloostrov Nin, nebo do Omiše, což už je dál, ale když jedem na dýl tak se to dá. A v září, kdy už bude klid i tam snad.

Na tři týdny se to vyplatí jet dál. Taky jsme jezdívali na 3týdny v září, než děti nastoupily do školy :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
31.1.16 12:31

@katsha já si stan s 2letýma dvojčatama nedovedu představit, ještě fakt ne, takže chci něco co má pevné stěny, apartmán/mobilhome.
Jinak jsem taky nenároční, jídlo nechci.
Ale možná půjde prcek na operaci a pojedem leda do… nikam :mrgreen: ale plánovat můžu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.16 21:17

Díky díky, už to prohlížím a projíždím :)
Někam, kde je písek, by to bylo super. Počítám, že na to máme cca 30.tis.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama