Dovolená Řecko 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

coninka
Stálice 95 příspěvků 05.02.18 08:46
Dovolená Řecko 2018

Ahoj holky, potřebovala bych poradit..Letos se chystáme do Řecka, nemáte někdo nějaký tip, kde se vám loni líbilo?? All Inclusive, tak aby byla i dobrá bašta:)Jedeme 4 dospělí. Díky

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 05.02.18 09:28

Ahoj, byli jsme loni na Zakynthosu Agios Sostis. Ubytování jsme měli v apartmánech vedle hotelu Zante Sun, kde jsme ale čerpali all inclusive. Jídlo bylo vynikající, lepší jsem na dovolené asi nejedla. Moře čisté, teplé. Také mi velmi vyhovovalo, že letiště je asi 10 minut cesty busem od ubytování.

japato
Kecalka 148 příspěvků 05.02.18 10:05

My byli na Kosu, hotel Gaia Royal. Je to tedy spíš pro děti, nikde okolo žádné diskotéky, bary, restaurace, je to klidné místo. Pokud hledáte klid, tak doporučuji, ale pro noční život to není:-) Je super si pronajmout auto a projet celý ostrov. Cesta z letiště asi 15 minut.

Mazenka82
Kecalka 256 příspěvků 05.02.18 12:35

My byli vloni v Laganas na Zakynthosu. Ostrov mě nadchnul, ale letovisko bylo na mě až moc živé. Naštěstí jsme bydleli dál od centra, protože na té hlavní třídě je to samý klub, bar, diskotéka. Ale pro party lidi asi ideální lokalita :mrgreen:

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 05.02.18 15:34
@Mazenka82 píše:
My byli vloni v Laganas na Zakynthosu. Ostrov mě nadchnul, ale letovisko bylo na mě až moc živé. Naštěstí jsme bydleli dál od centra, protože na té hlavní třídě je to samý klub, bar, diskotéka. Ale pro party lidi asi ideální lokalita :mrgreen:

Jj, náš delegát nám říkal, že v Laganas se v noci dějí věci. Také mě nadchnul. Co tebe konkrétně? :)

Mazenka82
Kecalka 256 příspěvků 06.02.18 10:28

@tzipora Mě hlavně ta příroda, půjčili jsme si motorku a celé to projezdili křížem krážem. Jen bych si příště půjčila buď silnější motorku nebo čtyřkolku nebo klidně auto (to se mi moc nechtělo, že bychom nebyli na vzduchu :mrgreen: ). Některé ty kopce jsou fakt šílené a s padesátkou ve dvou to nejde vyjet, tak jsem musela párkrát i pěšky :mrgreen:

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 06.02.18 11:08

@Mazenka82 My jsme uvažovali o autu, ale nakonec jsme byli pořád u moře. Pro mě nezapomenutelný zážitek, jak jsme jeli na malém člunu na zelvi ostrov. Sleduji na facebooku Česku, která se na na Zakynthos s rodinou před devíti lety přestěhovala a píše tam, ze Zante je továrna na turisty. Ale to mi nevadí, já tam nežiji a dovolená za mě super. Všichni třeba básní o Karpathosu, ale ten je drahý.

Mazenka82
Kecalka 256 příspěvků 06.02.18 11:22

@tzipora Mě tam i dost vyhovovalo teplé moře, až to skoro neosvěžilo :mrgreen: Ono to Řecko má spoustu krásných ostrůvku, my jich takhle dost objevili, když jsme byli na jachtě a každý den jsme dopluli jinam. A pak je můj sen Kypr, ale ta řecká část je taky drahá…

coninka
Stálice 95 příspěvků 06.02.18 11:49

Jste mě naladily..moře je tam spíš klidnější??

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 06.02.18 11:55

@coninka Ano, moře je tam spíš klidnější a písek, ale přesto je průzračné a není na začátku hloubka, až trochu dál. Když tak koukni na facebook na stránky: Utikejte jaaaa jedu. Můžeš te paní se zeptat na cokoliv ohledně Zakynthosu a ona ti odpoví. Uklízí v sezóně v apartmanech a vyzná se v hotelech atd.

PupuP
Kecalka 476 příspěvků 08.02.18 12:36

Kos - Kefalos. Naprosto nej letovisko, žádný mega hotely a přeplněný pláže. Jen klídeček a čistý moře:-) Všude kolem pobřeží taverny, mnohem nižší ceny než na druhé straně Kosu, kam jezdí všichni. A nádherná příroda:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 11:39

Ahoj, holky, ráda bych se zeptala na názor na tento resort, je to dárek rodičům, jeli by s jedním dítětem. Děkuji za rady, pokud jste zde někdo byl. Prosím o anonymitu, potřebuji dárek utajit.Hotel Aldemar Cretan Village, Kréta.

purka
Stálice 92 příspěvků 121 inzerátů 27.03.18 17:17

Ahoj přidávám se s dotazem - sháním ubytování také s all inclusiv, kde je dobré jídlo,
nějaký menší hotel pokud možno v zeleni a hezké okolí - trochu přírody na procházky kolem moře. Aby tam nebyla široká pláž někde u pole a moře, kde stačí i kachna. Děkuji.

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 27.03.18 20:46

@purka Přeji, ať dobře vyberete :kytka: Ráda si také nechám poradit. Přes jakou CK plánujete jet?

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 27.03.18 20:49

Jinak my byli před třemi lety na Kosu, krásná lokalita.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama