Dovolená Tene

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tedddiisek
Stálice 61 příspěvků 17.09.11 16:48
Dovolená Tene

Ahojky, chystáme se na dovču v listopadu, doporučí někdo hotel vhodný pro děti, blízko moře apod. Nějaká střední na kvalita za pěknou cenu. 3-4 hvězdičky. Moc děkuji za vaše doporučení a zkušenosti

Reakce:

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 17.09.11 16:58

a tene je jako tenerife?? Nasi tam ted byli, ale v nejakym pekelne luxusnim hotelu, ale byly tam deticky a bylo to tam pro ne super!! Mely svuj bazen, animaky, show…

martinaj23
Kecalka 124 příspěvků 20.11.11 20:04
Hotel

Nemáte někdo zkušenost s konktétním hotelem na Tenerife? Prckovi bude při cestě cca 1,5 roku. Už jsme byli letos na jaře na Gran Canaria a cesta byla v pohodě. Teď bychom chtěli vyzkoušt ostrov jiný:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >