Dovolená u moře 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 21:12

Dovolená u moře 2022

Dobrý den,
chtěla bych vzít své děti k moři v červnu 2022. Kluci mají 5 a 12 let. Vzhledem k tomu, že pojedeme jen my, tak se mi zdá jako bezpečná volba Turecko. Má otázka zní. Nyní jsem si našla 5*hotel na 8 dní za 51tis. ve First minute, ale stále váhám, jestli v covid době raději nepočkat na Last minutě a jestli by to nebylo i levnější? Jak a za kolik lítáte vy? Děkuji za rady. Letíme prvně :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1031
25.10.21 21:57

Do Turecka lítáme už skoro 20 let, dříve jsem First minute kupovávala, ale už dva roky ne, jedině last. V září jsme kupovali dva dny před odletem za necelých 50 tis. pro 4 lidi, myslím v této nejisté době first nekupovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
25.10.21 21:58

Upřímně taky pokukuju, ale počkám. Ta cena mi přijde na Turecko dost, ale je to asi tím, že platíš pravděpodobně starší dítě jako dospělého, protože děti bývají zvýhodněné jen k plné platícím dospělým.
Obecně si myslím, že se first vyplatí z důvodu toho výběru. Co jsem sháněla pak last, je to vybrané a když se mi něco líbilo, tak zase třeba už pro čtyři nebyly letenky.
Já nejsem očkována, takže budu vyčkávat, jak a co budou požadovat cílové destinace, kam chceme, zda nebude lak nutná izolace atd.
Pokud bych byla, neřešila bych a koupila bych teď. Rušit už se to myslím nebude, i ta poslední dvě léta covid necovid proběhla celkem v klidu.
K destinaci, nám se třeba víc líbilo Řecko než Turecko, ale to je asi věc vkusu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
26.10.21 09:13

Myslím že se dá teď pěkně vybrat z First minutu. Beru to jako výhodu protože si vybereme vždy hotel, který chceme, né ten který zbyde při Last…Takže my jezdíme zásadně takto už několik let. Turecko není špatné, ale třeba jak už tu zaznělo, Řecko mi přijde fakt lepší a krásnější :lol: ale to je otázka vkusu a priorit, co od toho čekáte.
Jinak my máme zájezd na příští rok už rezervovaný. Samozřejmostí zájezdu je pojištění na covid a stím spojené věci, pojištění na bezplatné storno :palec: Takže nemám vůbec obavu kupovat už takhle dopředu. Aspoň je teď na co se těšit, což má psychika potřebuje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13878
26.10.21 09:16
@Anonymní píše:
Nyní jsem si našla 5*hotel na 8 dní za 51tis. ve First minute, ale stále váhám, jestli v covid době raději nepočkat na Last minutě a jestli by to nebylo i levnější?

Pokud nebude cestování omezeno, tak v Lastech moc na výběr nebude, a pokud bude, tak Ti First bude k ničemu. Tak si vyber. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13878
26.10.21 09:18
@kruel píše:
Turecko není špatné, ale třeba jak už tu zaznělo, Řecko mi přijde fakt lepší a krásnější :lol: ale to je otázka vkusu a priorit, co od toho čekáte.
Řecko je hlavně v EU, takže si zavoláš a připojíš k Internetu za stejné ceny, jako doma. Třeba pro nás, když jezdíme na 12-14 dní a potřebuji přitom občas řešit urgentní záležitosti ve firmě, je to k nezaplacení!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 12:10

A můžete doporučit hotel v Řecku přímo na pláži, kde jsou tobogány a vyžití pro děti? Také se mi líbí, ale prý se nikdy nedostanu na ten komfort jako v Turecku za cenu +-50 tisíc. Děkuji zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1119
26.10.21 13:50
@Anonymní píše:
A můžete doporučit hotel v Řecku přímo na pláži, kde jsou tobogány a vyžití pro děti? Také se mi líbí, ale prý se nikdy nedostanu na ten komfort jako v Turecku za cenu +-50 tisíc. Děkuji zakladatelka

a odkud odlet??

Příspěvek upraven 26.10.21 v 13:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 13:55

@kruel Brno prosím

• Citovat
  • Nahlásit
1119
26.10.21 14:00
@Anonymní píše:
@kruel Brno prosím

Tak zkušenost mám třeba s tímto hotelem : RODA BEACH RESORT & SPA je to na Korfu…Když jsem na stránkách EXIM Tours zadala zájezd ted pro Vás a s odletem z Brna…vyšlo by to na půlku června za 39 tisíc. All inclusive a 7 nocí…plus k tomu určitě ještě bude nějaké pojištění atd. Ale do té 50tky se teď najít prostě dá.
Pak už mám zkušenost jen s hotely kde nejsou moc tobogány a tak :nevim:…my jsme spíš na to moře než na skluzavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat