DPP, ÚP a podpora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 14:26
DPP,ÚP a podpora

Ahoj, měla bych dotaz
V říjnu jsem skončila rodičovský příspěvek a zároveň se přihlásila na ÚP, v září a v říjnu jsem pracovala na dohodu. Na ÚP po mně potom chtěli doložit dohodu, výdělky a ukončení dohody, jenže byly s tím nějaké problémy a já jim tam vše doložila až v lednu. Zároven jsem se v prosinci stěhovala a když jsem v lednu byla ještě na ÚP v předchozím okrese, kde jsem jim už vše doložila, proto jsem si rovnou zažádala o podporu, kterou mi pořiznali a pak mě rovnou poslali na ÚP v novém okrese, kde mám být ale až koncem února.
Od zítřka mám ale sjednanou novou práci také na DPP a tak se ptám, jestli to můžu jít nahlásit na ÚP ikdyž nejsem vlastně objednaná, nebo to stačí emailem tomu, ke komu jsem přidělena a až tam budu koncem února, tak vzít s sebou dohodu?
A asi se ptám zbytečně, ale na tu podporu asi můžu zapomenout co? :D

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 07.02.17 16:34

S tím nahlášením nevím, napsala bych mail, a zeptala ybch se, jestli stačí takhle, nebo je nutný osobně. tu podporu ti dají.

Gába27
Kelišová 7210 příspěvků 07.02.17 17:12

.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >