Reklama

Příspěvek na bydlení samoživitelce, podmínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Batery
Povídálka 11 příspěvků 07.02.17 11:55
Doplatek na bydlení. Prosím o radu.

Ahoj,
chtěla jsem se Vás tady zeptat. Slyšela jsem, že sociálka může platit nájem ženě s dětmi pokud si o to zažádá. Chtěla jsem se zeptat jaké musím splnovat podmínky, abych to tak mohlo být. Děkuji předem za Vaše odpovědi :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 11:59
@Batery píše:
Ahoj,
chtěla jsem se Vás tady zeptat. Slyšela jsem, že sociálka může platit nájem ženě s dětmi pokud si o to zažádá. Chtěla jsem se zeptat jaké musím splnovat podmínky, abych to tak mohlo být. Děkuji předem za Vaše odpovědi :-)

To se ptas na spravnym miste… :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 07.02.17 12:02
@Batery píše:
Ahoj,
chtěla jsem se Vás tady zeptat. Slyšela jsem, že sociálka může platit nájem ženě s dětmi pokud si o to zažádá. Chtěla jsem se zeptat jaké musím splnovat podmínky, abych to tak mohlo být. Děkuji předem za Vaše odpovědi :-)

Jasně, možný to je. Dosáhnou na to ale jen velmi specifické skupiny matek.

http://m.penize.cz/…la-a-vypocet

Batery
Povídálka 11 příspěvků 07.02.17 12:11

Ptám se normálně jestli tady s tím má někdo nějaké zkušenosti. pokud já vím tak se mohu zeptat v podstatě na cokoli. Tak si laskavě odpustte ty vaše připomínky.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 07.02.17 12:12
@Batery píše:
Ptám se normálně jestli tady s tím má někdo nějaké zkušenosti. pokud já vím tak se mohu zeptat v podstatě na cokoli. Tak si laskavě odpustte ty vaše připomínky.

Promiň, jaký poznámky si tu MÁME odpustit?

Batery
Povídálka 11 příspěvků 07.02.17 12:12

Nowuka2. Děkuji

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 07.02.17 12:17

@Batery Jo, musíš vlastnit kulový a to samé mít jako příjem… a přeju příjemné pravidelné kontroly ze sociálky.

jahuhudka
Extra třída :D 10282 příspěvků 07.02.17 12:18
@Batery píše:
ty se muzes na cokoliv zeptar a kdokoliv ti muze cokoliv odpovedet. S tim se smir. Doplatek je pro lidi v hmotne nouzi

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 07.02.17 12:27

@Batery Nesmíš bydlet ve svém, nesmíš zatajit příjmy, nesmíš mít na bytě hlášenou jinou vydělávající osobu než sebe a děti, nesmíš mít úspory, nesmíš nic vlastnit a pak se teprv ukáže, jestli ti nějaký doplatek dají (na základě tvých příjmů, alimentů atd).

ivik21
Neúnavná pisatelka 19977 příspěvků 07.02.17 12:29

@Batery není lepší si zajít na příslušný úřad pro formulář a podat? Stojí to akorát nējaký čas…

Jo a takhle nějak se ptala borka v seriálu Ztraceni v Česku na Čt2…
A vlastně ne, ta to rovnou konstatovala, že to všechno ji zaplatí stát :zed:

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 13:32

Zajdi si nebo zavolej na urad prace a zeptej se tam. jinak neni pravda, ze nesmis bydlet ve svem, muzes mit i vlastni bydleni (sama jsem v nouzi prispevek pobirala, tak to vim-zadat budes o tzv. prispevek na bydleni).

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 13:34

pozn.nema smysl ptat se tady, ctes tady ten styl reakci…navic situaci muze individualne vyhodnotit jen urad v miste bydliste. :mavam:

maminka189
Kelišová 5246 příspěvků 07.02.17 16:07

Určitě ti nezaplatí celý nájem ale jen část…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28531 příspěvků 07.02.17 17:04

Udělat děti a pak se pověsit na krk státu. Skvělé uvažování. Zabezpečit potřeby dětí mají rodiče. Takže hlavně ten, co ty děti udělal.

Anca34
Nováček 1 příspěvek 08.02.17 01:58

Dobrý den chci se zeptat kdy mi přijde příspěvek na bydlení podávala jsem si to v lednu a furt nic. Děkuji za odpověď ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama