Dr. Čech - Valašské Meziříčí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eliskaanezka
Kecalka 441 příspěvků 24.01.10 18:20
dr.čech-valašské Meziříčí

Ahoj,prosím Vás není tu někdo,kdo má zkušenosti s dr Čechem z Valašského Meziříčí,ohledně homeopatie s ekzémem?díky,moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.10 21:25

Ahojky,já znám dr.Čecha jen jako obvoďáka,ale už jsem od něj odešla,nějak mi nesedl,ale to je vedlejší..jaký je homeopat nevím.Ale znám ve VM bezva homeopatku,moc příjemná,sama k ní chodím,tak kdybys chtěla kontakt,tak ti ho napíšu do SZ.

eliskaanezka
Kecalka 441 příspěvků 25.01.10 12:49

Ahoj,no moc jsi mě nepotěšila.Nemám ráda nepřijemné chlapy :mrgreen: .ach jo.už jsem k němu obednala dceru,tak ted nevím.Můžu tě poprosit o ten kontakt na tu homeopatku.Možná by i dcera lépe zvládala ženskou,moc děkuji.A můžu se zeptat s čím ti pomohla?My máme ekzem :cry:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 15:55

Ahojky,já jsem k ní chodila kvůli neplodnosti.Ale vidívám tam spoustu mamin s dítkama,tak je asi fakt dobrá.Ale klidně Čecha vyzkoušej a když se vám nebude líbit,tak můžete přejít.Nebo jí zavolej a zeptej se jí,jaké má s ekzémem zkušenosti.A kolik za to budeš u Čecha platit?Posílám ti ten telefon na ni v SZ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 16:07

Tak mi to nějak nešlo odeslat,tak to napíšu tady,snad to nevadí.602 763 660.Myslím,že na tom telefonu objednává jen v ÚT,ST,ČT,ale zkus zavolat,když tak ti to tam řekne záznamník,které dny si máš zavolat.Tak držím pěsti a pak dej vědět,jak jste dopadly.

eliskaanezka
Kecalka 441 příspěvků 25.01.10 17:02

Ahoj,no u Čecha ten počáteční pohovor 400kč,což se mi zdá dost málo a pak prý ještě méně.To mi říkala sestra do telefonu :-( .Taky mi radila jedna maminka,že je lepší klasický homeopat,než obvodní lékař s homeopatii.Jsem z toho všeho zmatená :mrgreen: .nechci naletět,ale vypadá to,že k Čechovi nepojedeme.Prosím tě můžem mi prosím tě poslat ještě jméno,té doktorky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 19:29

Jmenuje se Hanselová.Byla dřív doktorka,ale teď dělá jen homeopatii,což si myslím,že je dobré.No já teď nevím,ale myslím,že jsem poprvé platila 700Kč,ale nejsem si jistá.Ale je fakt hrozně bezva,já k ní chodím teď jednou za 2 měsíce a vždycky se tam hrozně těším.Zkus jí zavolat a uvidíš,ona je hrozně fajn a taková pohodářka.

eliskaanezka
Kecalka 441 příspěvků 26.01.10 08:59

Díky,Čecha jsem dnes zrušila :cry: .Naštěstí se sestřička do telefonu tvářila v pohodě.Taky jsem si první měla zjistit co a jak a pak se objednávat :twisted: Děkuji moc, zavolám ji :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.10 09:19

OK,tak doufám,že jsem ti dobře poradila.Hodně štěstí a pak dej vědět.

kyzla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.10 14:46

dobrý den, už delší domu trpim exemem a kožní nepomohla… chjo :-( mohla bych poprosit taky o telefon a adresu te lékařky? a kolik si takovy doktor řekne peněz za toto? :-/ moc dekuji předem za odpoved.m

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.10 13:14

Ahoj,telefon na lékařku máš v příspěvku z 25.01.Cenu za první návštěvu teď přesně nevím,možná ti napíše Anežka..ta tam možná už byla.

mmmiv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.10 10:33
dobrý den

prosím,víte,v které části V.Meziříčí Dr.Čech ordinuje?
NAJDU DLE NĚJAKÉHO ORIENTAČNÍHO BODU.
Děkuji moc. :kytka:

kerola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.10 22:38

Dobrý den, náhodou jsem sem zabrousila a pana Čecha znám, tak proč neporadit :) dá se to najít parádně, má ordinaci v podstatě hned naproti gymplu, jenom přes cestu..je tam taková (myslím) trošku vyšší budova, ve které se dole prodávají sportovní potřeby, tak tam asi budou poutače, nevybavuju si to přesně. Jinak kromě Čecha je tam kožní a ještě já nevím kolik ordinací. No a hned vedlejší budova (rohová) je tuším lékárna…další orientační bod je pošta, ta je hned přes ulici té lékarně. Doufám že jsem pomohla :)

mmmiv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.10 15:50
pěkné odpoledne

děkuji, :-D
myslím si,že ordinaci Dr.Čecha hravě,díky Vašemu popisu,najdu.
Vezu k němu svou vnučku.Potřebujeme pomoci s imunitou,ale nemáme žádné reference.Myslím si ovšem,že vše zjistíme na místě :evil: z jeho chování :wink:
rozhodnem se posléze co a jak dál.
nashledanou a dík ještě jednou za info.mmmiv

eliskaanezka
Kecalka 441 příspěvků 21.06.10 20:14

Já reference na něho podat nemůžu,protože jsem nakonec návštěvu u něho zrušila a našla jsme si klasickou homeopatku a taky jsem nechtěla malou dceru stresovat bílým pláštěm,řešíme ekzém a stres se ji okamžitě projeví na kůži.Ale přesně jak píšete,mrknete a uvidíte.
Když tak napište pár řádku jak se Vám pozdávala návštěva :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama