MUDr. Kuneš z Natalíny

xulvi
12.1.10 16:31

MUDr. Kuneš z NATALÍNY

Moc prosím, nechodíte někdo k MUDr. Kunešovi do Natalíny, Kvestorská 8, praha 4 ??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5582
12.1.10 17:09

Ahoj, chodím k MUDr. Pekařové tamtéž a chválím, kudy chodím :lol: O MUDr. Kunešovi jsem neslyšela, že by tam byl, ani na stránkách ho nemají uvedeného :nevim:

Příspěvek upraven 13.03.19 v 21:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xulvi
12.1.10 17:17

hmmm .. asi je to někdo nový, chtěla jsem taky k pekařové, ale má plno; půjdu k němu nově, jsem zvědavá, odcházím zklamaná od své původní dokt. ..

• Citovat
  • Nahlásit
5639
12.1.10 18:07

Ahoj,ja chodím do natalíny uz snad tři roky,zrovna dnes jsem byla na kontrole,ale o doktorovi Kunešovi nevím,je tam ted novy doktor asi mesic a půl,ale jmenuje se Hrnčíř.Tak nevím,jinak na Natalínu si absolutně nemůzu stezovat,asi proto maji plne stavy.Jinak pí.doktorka Galambošova a Pekařová jsou taktéž super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7251
12.1.10 18:25

I já chodím do Natalíny…a jen jsem zaslechla, že je tam nový dr. Ale jaký je bohužel nevím. Jinak s jejich péčí jsem byla vždy moc spokojená :srdce: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
13.1.10 08:55

xulvi, a věděla bys křestní jméno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vikadlo
13.1.10 09:56

Taky mi z natalíny napsali, že nové pacientky bere jen pan Kuneš, vážně o něm nikdo nic nevíte?

• Citovat
  • Nahlásit
6243
13.1.10 10:05

Ahoj, já jsem byla v Natalíně spokojená x let, ale ve chvíli, kdy jsem otěhotněla, tak se to změnilo. Přístup doktorky byl strašný, protože jsem nezaplatila 6 000 Kč za nadstandardní péči v těhotenství a dle toho se ke mě chovala. Za nadstandardní péči považovala i to, že se přijde manžel také podívat na ultrazvuk a že mi řekne pohlaví. Sice v tom byl i 3D ultrazvuk, ale za něj jsem opravdu tolik pěněz dát nechtěla.
Tak jsem změnila gynekologii v polovině těhotenství a jsem za to ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7251
13.1.10 10:31

Leníku,u jaké jsi byla dr.? Jedna teď odešla a taky mi moc nesedla…byla taková od rány a moc mi nic neřekla. Naštěstí jsem nebyla těhu. Mě se dokonce dr. Pekařová teď ptala zda chci příplatek za nadstandart v těhu, tak jsem koukala jak puk. Při prvním to bylo prostě danné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6243
13.1.10 10:50

Lucie, po úmrtí doktorky Mazánkové a odchodu na mateřskou Mudr. Galambošové (obě byly super) jsem chodila k Mudr. Pekařové a přesně to začalo tím, že se mě ptala, zda-li chci nadstandard v těhu… a pak při každé prohlídce se mě zeptala, jestli jsem zaplatila a když jsem řekla, že ne, tak se dle toho chovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
13.1.10 12:42

Ahoj holky,ja teda nevim.Ale,jak jsem psala,chodim tam tri roky,ted jsem v II.trimestru a na nadstandart se me take zeptala (3000,–),ale odmitla jsem,ale nic se nezmenilo v peci ke me a k male.Manzel mohl kdykoliv se podivat na ultrazvuk a dokonce na kazde kontrole dostavam fotky,kdyz si o ne reknu a vzdy mi aspon na chvili ultrazvukem ukaze malou.Ikdyz to neni hrazene pojistovnou.mozna mam jen stesti,tak nevim.
Kazdopadne chodim k p.dr Hrnčířovi,ktery je tam jen v útery (jezdi z Plzne).je to super doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xulvi
13.1.10 13:07

ahoj saro, tak ted nevim, sestre jsem rozumnela, ze se objednavam ke kunesovi, ale kazdopadne sedi to, ze je tam zrejme jen ty uterky odpoledne, no uvidim, snad to nebude „z blata do louze“, od puvodni mudr. odchazim po cca 5 letech opravdu zklamana .. s tema poplatkama jsem ale trochu zaskocena, sestra mi rekla, ze se plati 1000 vstupni/ rocni poplatek .. tehotna tedy ted nejsem ..

• Citovat
  • Nahlásit
xulvi
13.1.10 13:59

tak jsem jim tam poslala dotaz na cenik tech rozsirenych sluzeb, co maji na strankach, pokud odpovi, dam vedet, jsem sama zvedava … Rafaela krestni jmeno doktora bohuzel nevim …

• Citovat
  • Nahlásit
7251
13.1.10 14:43

Xulvi,když nejsi těhu platí se roční poplatek 1000kč, když jsi těhu tak 6tis(ale to nemusíš chtít).

Leníku,aha, tak to mě překvapuje ke mě se vždy chová úžasně. Za dr. Mazánkové ta platba byla automatická, tak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
13.1.10 14:54

Xulvi, ještě mě napadlo, že když dr. Hrnčíř je z Plzně, tak možná dr. Kuneš bude taky. A toho bych znala :-). Jestli je to tedy ten, co pracoval v Mulačově nemocnici. Je příjemný, pečlivý, něžný (měla jsem zánět v prsu a sáhnout na mě normálně, tak byl mrtvý :-) ), ale ženský na něj letí a on to ví (snědý, opálený, svalnatý, mladý chlap). Akorát trošku drmolí, tak pečlivě poslouchat. Dělal mi sekci při porodu a pohodička (tím myslím, že žádný komplikace, ne že by to byla procházka růžovým sadem). Jo a tenhle se jmenuje tuším Bohumil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat