Dřevěná kuchyňka s Lidlu

48
2.11.19 22:36

Drevena kuchyňka s lidlu

Ahoj holky ted maji v lidlu kuchyňku dřevěnou. Tak by mě zajímalo jestli ji někdo má a jak je sni spokojeny díky.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3846
2.11.19 22:46

@Baja94 Ahoj, dceři jsme jí pořídili na chalupu a úplně mi jí pak bylo až líto, že jí nemá doma, protože je úplně super. Navíc je štelovací i do výšky, což fakt oceňuju. Za ty peníze se opravdu vyplatí, nepůsobí vůbec dojmem, že by to byl úplný šunt. Za nás tedy určitě doporučuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
2.11.19 22:57

Máme, ale z loňské kolekce a je super. Letošní se mi líbí víc (vypadá lépe). Ale tato je zase barevnější. Určitě budeš spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52495
3.11.19 00:15

Viděla jsem u známý, jako Ikea to není, ale za ty prachy poměr cena/výkon bezkonkurenční, není to úplný hrkátko a ani po roce užívání se nerozpadá. Kupovat kuchyňku dneska, asi jdu do téhle (máme pětiletou Ikea a tehdy Lidl ještě nevedu a ostatní dřevěné byly buď strašná kvalita nebo strašná cena).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
3.11.19 04:01

Jo díky jako malý ma jeste 4 mesice ale bozi ty dřevěné hračky už jsem tam 2jku nechala a jeste právě uvazuji o te kuchyňce vypadá právě luxusně a v ostrave jak jsme byli v lidlu tak skoro co 5 člověk ji bral právě :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
3.11.19 07:28

Vloni jsem kupovala k Vánocům, je pravda že něco na baterky už nefunguje, návštěvě se podařilo vylomit jedny dveře, spraveno tavnou pistoli ale jinak spokojenost, syn si s ní hraje pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
3.11.19 08:35

Máme tu loňskou a je super, děti si s ní hrajou denně. Jedny dvířka už syn (1r) teda vylomil, ale on je děsnej ničema :roll: :lol: Tatínek to naštěstí uměl opravit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat