Druhá operace děložního čípku

23.2.20 14:15

Druhá konizace děložního čípku

Ahojte v červnu 2019 jsem podstoupila konizaci - výsledky nedopadli úplně dobře a tak mě od té doby sleduji každý 3 měsíc vyšetření a žádná velká změna neprobehla. Podle doktorů mě bude čekat 2 konizace a já mám opravdu strach z toho že nebudu moct mít děti.. je mi 20 let, jsem mladá, ale do budoucna bych mimi opravdu chtěla a docela mě tenhle kolotoč trápí, předem děkuju za vaše odpovědi a rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.2.20 14:50

@AnonymkA1029 ahoj chápu tvé obavy, nic nemusí být tak černé jak se zdá ;). Mám úplně to samé za sebou, dvě konizace a po tom zdravé dítě…dokonce jsem miminko donosila do 40tt..

• Nahlásit
  • Citovat
23.2.20 15:14

Tak to je skvělé. Já z toho mám obavy četla jsem už spousty článku kde doporučuji mít dite co nejdříve apod. A spousta žen má problémy vůbec otěhotnět, nebo dítě donosit. Možná si to teď všechno moc beru protože se odehrává všechno moc najednou. Ale děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 15:25

@AnonymkA1029 cítila jsem se úplně stejně, je pravda že jsem slyšela že někomu řekl lékař otěhotnět hned..jezdila jsem do nemocnice na vinohrady a tam mě zase zkušená lékařka doporučila nemít dítě hned, každý má asi jiný názor a člověk si musí najít to své. Mě zustal opravdu malinký kousek čípku který stačil. Neboj se dítě jednou mít budeš. :hug: druhé konizace se neboj, důležité je mít vše pryč aby si nebyla nemocná, hodně štěstí ti přeji

• Nahlásit
  • Citovat
23.2.20 17:22

Také jezdím do Vinohrad. Děkuju je mi hned o něco lépe :) snad to bude brzy všechno pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
23.2.20 18:00

@AnonymkA1029 no vidíš ;) To je náhoda já tam tedy jezdila z domova 100km protože jsou tam dobří, věř že tyto problémy má hodně žen a dnes je to lékařství na výborné úrovni. Jedna má kamarádka měla dokonce špatné výsledky když byla těhotná holčičku donosila a pak šla na konizaci.bude zase dobre ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 20:21

Bydlím poblíž Chomutova. Můj gynekolog mě hned poslal tam, protože podle něj jsou tam v tomhle směru nejlepší doktoři.. věřím jim, ale už jen to jejich jednání - nic pořádně nevysvětli rup šup a jsem z ordinace venku s nulovými informacemi. Jinak docela dobrý
Mají tam toho sami dost, takže jsem z toho možná tak nervózní, protože semnou o tom nikdo moc nemluví. Ale Vám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
26.2.20 22:03

@AnonymkA1029 no popravdě já jsem z jednání s paní dr. byla na tom vzdy špatně a po cestě domu jsem několikrát brecela, ona jako člověk byla velmi zlá a arogantní (sehnala jsem ji na doporučení matciny kamaradky). V den operace se chovala úplně jinak, jak kdyby to byl jiný člověk. Dobří tam jsou ikdyz tohle mě hodně vadilo také

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama