Reklama

Druhotná placenta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacaba666
Stálice 68 příspěvků 17.01.17 22:21
druhotná placenta

Ahoj,
chtěla bych se Vás zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s tzv. druhotnou placentou? Na utz. byl vidět nějaký výrůstek z placenty nebo něco takového, dr. říkal, že je to druhotná (možná přídatná) placenta, že to nic není. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli to třeba některá neznáte? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Svetlussska
Kecalka 333 příspěvků 18.01.17 06:14

Není to biloba?

kacaba666
Stálice 68 příspěvků 22.01.17 12:13

Nevím, jak se to přesně jmenuje a zda je to biloba. Jde prý o to, že placenta nemá pravidelný tvar (asni není učebnicová) a má nějaký výrustek, ale prý jde o variabilitu. Tak asi ok. Jen jestli na tom nění někdo stejně. A nebo zda třeba máte zkušenosti s přepážkou v pochvě? Zase specialita :)

Jan4a
Povídálka 31 příspěvků 14.08.18 08:39

@kacaba666 ahoj, muzu se zeptat jak to dopadlo? Zjistili mi taky ze mam dve placenty ale nic moc mi k tomu nerekli… Jen ze muzu krvacet. Tak nevim, jak je to vážné.
Diky J.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama