Holky, poradíte mi?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajajaj567
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 17:59
Holky poradíte mi pl

Ahoj holky.. mam trosku obavy… dnes jsem byla u doktora… mam vynechání u menstruaci pět dni a pozitivní testy… on nic neviděl… a píchnoul mi injekci která mi prej do týdne bud vyvolá menzes nebo jsem tedy tehotna… ma s tim nekdo zkušenost?? Mam strach ze treba o to tim přijdu :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 17.01.17 18:01

Pokud jsi těhotná tak injekce neublíží, kdy jsi měla poslední ms?

Markéta N.V.
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 18:03

Co to mas za doktora? Nejdriv ti ma vzit krev na hcg ptz na ultz je brzo a podle vysledku pichnout provokacku.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 17.01.17 18:11

@Ajajaj567 Změnila bych doktora. A neboj, injekce prý těhotenství neublíží. Na druhou stranu, v případě, že těhotná nejsi, tě může parádně rozhodit. Takže se modli, že jsi a jen je moc brzo a nic neviděl. Zopakuj za dva dny test nebo si zaplať test z krve. Držím palce ať injekce nic nezkazí a ať těhotenství/ne­těhotenství dopadne podle představ.

Ajajaj567
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 18:18

No doktora změním… krev jsem taky chtela a nevzal nic… tady jsou testy ze včerejška přede včerejška poslední krámy jsem mela 15 prosince.. to byl začátek… fakt nám strach :(

Ajajaj567
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 18:21

Testy dnes

Markéta N.V.
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 18:22

Podle me tehotna jsi, ptz carky sílí. Ale na ultrazvuk je brzo. Mel ti vzit tu krev, blbecek!

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 17.01.17 18:24

@Ajajaj567 Podle testu těhotná tedy jsi. Nevím co to je za doktora, ale já když jsem přišla k doktorovi, že jsem těhotná, tak mi chtěl vzít krev. Nakonec ještě zkusil uz a už byla vidět dutinka, tak mi krev nebral. Ale hned píchat vyvolávačku? To jsem ještě neviděla. Změnit doktora! Každopádně ublížit by injekce neměla.

Ajajaj567
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 18:24

On tu krávu dělal ze me :mavam: uvidim za týden tam mam jit… tak uvidim… dekuju moc holky..

Markéta N.V.
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 18:26

Ja mela taky prvni den posledni MS 15.12. A testy mam pozitivni :) Volala jsem na gyndu s tim, ze mam 5.dni spozdeni a testy ppzitivni a sestra mi rekla, ze na ultrazvuk je ted brzo a tak mi to vypocitala na ultrazvuk na kterem to uz videt bude a to je 1.2. A pokud jine maminky pisi, ze injekce tehotenstvi neublizi, tak asi neublizi.. ja zkusenosti nemam, takze nevim.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 17.01.17 18:26

@Ajajaj567 Z čeho máš strach? Podle testu těhotná jsi, sice hodně v začátku a ještě hrozí, že to nevyjde, ale našlápnuto máš dobře. :palec: Té injekce se neboj, ono to naopak podporuje těhotenství, protože je to hormon, co si tam vytváříš nyní sama. ;)

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 17.01.17 18:30

Testy sílí těhotná jsi, užívej si to, vše vypadá dobře. Podle mě jsi tedy pokud máš cyklus 28 dní otěhotněla na konci roku, tzn, že zeď jsi teprve 5 tt to ještě nemůže vidět, tak se neboj

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 17.01.17 18:35

@Ajajaj567 proč jsi šla k doktorovi tak brzo? Injekce těhotenství podpoří, já v prvním těhotenství na tyhle injekce chodila cíleně do 12tt ;). bla blbost tam hned letět, minimálně 14 dní od vynechání, ted jsi jen rozhozená :? Injekce je hormonální, těhotná dle testů jsi jen je moc brzo na utz. injekce těhotenství neublíží, naopak takže v tom bych problém neviděla. Kdyby jsi šla za 14 dní utz by jasně prokázal že jsi těhotná. pokud Tě šlo o kev mohla jsi jít kamkoliv jako samoplátce a viděla by jsi hned ;)

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 17.01.17 18:37

Tak proč sis to nechala píchnout a neřekla mu, že počkáš ještě alespoň týden, jestli se nedostaví menstruace sama :nevim:

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 17.01.17 18:49

@Markéta N.V. @Ajajaj567 - kurnik baby, vy si tedy umíte hrát na znalkyně. proč by mělo být špatně píchnout provokačku? co se tím - podle vašeho odborného názoru - stalo tak hrozného? co mohla provokačka způsobit :zed: :zed:

je to zcela běžná praxe - to že to vy nevíte, ještě nemusí znamenat, že je to špatně. Co má být tím důvodem aby změnila svého lékaře? V čem její lékař pochybil?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >