Druhým rokem ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wamp
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 04.09.12 11:21
Druhým rokem ve školce

Tak nám začal druhý rok ve školce a pevně věřím, že bude lepší, než ten první :) první rok naprostá katastrofa, stále nemocný :( tak budu věřit, že už má imunitu trošku vyvinutější a bude ve školce víc jak doma :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 04.09.12 11:27

Já taky v to doufám. Zrovna dneska jsem přemýšlela kdy přijde s rýmou :roll: Chodíme do soukromý o to víc mě to bude štvát, když bude muset být doma.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.09.12 11:37

U nás byl první rok přímo otřesný, týden chodil, 3 týdny doma a pořád dokola. Další rok měl jednou kašel a to bylo všechno.. :palec: určitě se to zlepší, protože děti nástupem do kolektivu získávají imunitu proti běžným bacilům ;)

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.12 11:41

Já bych řekla, že u nás nebyl mezi prvním a druhým rokem až takový rozdíl.
Když dávám pravidelně imunoglukan a jednu tubičku oscila týdně tak je celkem v pohodě. Na jaře má každoročně rotaviry, ale každým rokem jsou projevy slabší a rekonvalescence kratší a rychlejší.

wamp
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 04.09.12 11:43
@martina.se píše:
U nás byl první rok přímo otřesný, týden chodil, 3 týdny doma a pořád dokola. Další rok měl jednou kašel a to bylo všechno.. :palec: určitě se to zlepší, protože děti nástupem do kolektivu získávají imunitu proti běžným bacilům ;)

Přesně jak píšeš, mi to měly to samé, týden ve školce a tři týdny doma, ale všichni říkají i doktor, že první rok ve školce je vždy nejhorší a pak je to rok od roku lepší :)

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 04.09.12 11:56

A co dáváte dětem na imunitu? Já dávala imunoglukan a nic moc. Nedávno jsem začala dávat multiimun baby kapky. Máte s tím někdo zkušenost?

nepřihl martina.se
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.12 12:12

@petra79 nedávali jsme vůbec nic, dr nedoporučil. Ono se to nějak samo vyvrbilo. Na začátku druhého roku jsem trnula hrůzou, ale marodil mi jen jednou. Minulý rok měl neštovice a průdušky, jinak nic… :think:

mag
Extra třída :D 11057 příspěvků 04.09.12 12:15

Taky doufám…dáváme rybomunil.

gorina
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 04.09.12 12:29
@wamp píše:
Tak nám začal druhý rok ve školce a pevně věřím, že bude lepší, než ten první :) první rok naprostá katastrofa, stále nemocný :( tak budu věřit, že už má imunitu trošku vyvinutější a bude ve školce víc jak doma :D
:D tak to ja doufat uz nemusim od nedele jsem nemocni, takze v pondeli jsme do skolky nenastoupili :? Doufam, ze to tak nebude pokracovat od podzimu cely zbytek skolniho roku.Loni jsme byli kazdy mesic nemocni. Letost jsme byli v laznich a u more, tak uvidim jestli nam to pomohlo.
Jinak jsme vyzkouseli plno doplnku na imunitu a nic z toho.Uz za to penize vyhazovat nebudu max.za probiotika ;)
ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 04.09.12 12:35

Jjj, ten samý problém. Ale nechce se mi do malého rvát nějaké prášky na zvýšení imunity, myslím, že stačí ovoce, zelenina, jogurty. Probiotika jsem dávala mé nyní 11měsíční dcerce, která v 6 měsících na tom byla fakt zle, měla astma a zvýšenou reaktivitu průdušek, chytla všechno, co kolem ní proletělo… Ale dávat je i zdravému dítěti? To se mi moc nechce, ať si raději vypěstuje nějakou imunitu sám…(samozřejmě je to jen můj názor, nikomu to nevnucuju… :) )

Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 04.09.12 12:45
@wamp píše:
Tak nám začal druhý rok ve školce a pevně věřím, že bude lepší, než ten první :) první rok naprostá katastrofa, stále nemocný :( tak budu věřit, že už má imunitu trošku vyvinutější a bude ve školce víc jak doma :D

Já taky doufala a dopadli jsme tak, že kluk v neděli večer dostal 40cítky, takže se nikde nešlo :zed: :zed: minulý rok děs a letos taky pěkně začínáme :zed: :zed:

Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 04.09.12 12:46
@mag píše:
Taky doufám…dáváme rybomunil.

Prosím tě můžu se zeptat jak dítko ten rybomunyl snáší? nám ho předepsala mudr pro mladšího, ten 3/4 marodil v kuse, věčně špitály atd atd, bral před tím imunor, ale pokaždé jak ho dostal, tak šíleně onemocněl :zed: takže se bojím, že když dám ribom. že se to bude opakovat :roll: :roll:

mag
Extra třída :D 11057 příspěvků 04.09.12 13:48
@Katka86 píše:
Prosím tě můžu se zeptat jak dítko ten rybomunyl snáší? nám ho předepsala mudr pro mladšího, ten 3/4 marodil v kuse, věčně špitály atd atd, bral před tím imunor, ale pokaždé jak ho dostal, tak šíleně onemocněl :zed: takže se bojím, že když dám ribom. že se to bude opakovat :roll: :roll:

bere ho třetí týden a snáší ho dobře. Teď ještě kdyby zabral…

laetti
Kecalka 495 příspěvků 04.09.12 14:52

Loni jsme taky dost stonali, každých 14 dní doma-hrůza, ani Imunoglukan nezabral. Pak jsme zkoušeli ještě Echinaceu a taky nic. Nakonec jsme začaly někdy v dubnu brát OK Alfu a zatím dobrý, funguje.

Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 04.09.12 15:45
@mag píše:
bere ho třetí týden a snáší ho dobře. Teď ještě kdyby zabral…

no právě, asi mi nezbývá nic jiného, než mu to zkusit dát, ale jestli mi omarodí :cert: :cert: tak to bude poslední lék co mu strčím do pusy :cert: :cert: :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >