Dudlík JollyPop

77
17.4.17 15:51

dudlík jollypop

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s dudlíkem jollypop?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.4.17 08:38

Dudlík JollyPop

Dobrý den, dudlík mohu doporučit, dcera jej rychle přijala, oproti jiným dudlíkům lze zcela vyčistit (lze vyvařit, vysterilizovat v mikrovlnce nebo jen umýt teplou vodou s mýdlem), do otvoru uprostřed strčíte prst a přidržíte miminku v ústech a protože svým tvarem připomíná savička bradavku, dítě si na něj rychle zvykne. Je přirozeně tvarovaný, hezky sedí v pusince.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
19.4.17 09:55

Super moc děkuji :) Moje dcerka totiž všechny dudlíky naprosto odmítá (což by sice asi bylo fajn, nebudu ji to pak muset odnaučovat) ale tím, že je extrémně neklidné miminko a dost pláče a kojení ji uklidňuje, nějaký dudlík by se mi hodil :lol: vyzkoušela jsem snad vše dostupné na trhu a nic :( Nevíte náhodou, jestli se dají koupit i někde jinde než na internetu? Našla jsem snad jen jediný internetový obchod, který ho prodává…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 10:59

Dudlík JollyPop

Já jsem ho dostala od sestry z USA. U nás se dá koupit v internetovém obchodě www.***.cz. :)

Edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
21.4.17 14:40

Tak mi dnes dudliky přišly a ta moje holka to proste asi nechápe :lol: lámu nad ni hůl a žádného dudlika uz nikdy nedostane :lol: :lol: :lol: a nebo možná neco dělám spatne ja :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 12:57

My jsme to dělali tak, že při uspávání v náruči jsem jí přidržela dudlíček v pusince, do otvoru můžete strčit prst, aby jí nevypadl, pak by si mohla zvyknout. Ale moje obě děti byly milovníci dudlíků, každé miminko dudlíček nepřijme, ale vydržte, třeba ji na něj naučíte, je to skvělá věc a všechny rituály, mají smysl (vše ve stejnou dobu, koupání, krmení, uspávání s dudlíčkem), mně se to osvědčilo. Držím palce! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama