Dveře Prüm - neznáte někdo?

5648
13.3.10 22:31

Dveře Prüm - neznate nekdo?

Hezky vecer! Tak jsem tu zase. Dneska jsme se s manzelem rozhodli,ze vybereme dvere do naseho baracku. Ale brada pri spocitani ceny nam trochu spadla. Vybirali jsme Sapeli,protoze potrebujeme i dvoje posuvne dvere do pouzdra. Pak jsem si vzpomnela,ze v nejake diskusi si maminky chvalili dvere Prüm.Pry jsou stejne kvalitni jako Sapeli ale mnohem levnejsi.** Neznate nekdo?****Nemate nekdo s nimi zkusenosti - jsou opravdu tak odolne jako Sapeli?Mame doma maleho rostaka,tak potrebuji,aby neco vydrzeli :lol:** Jeste sympatictejsi je,ze sidlo prodejce je 20 km od naseho bydliste,tak by nebyl problem objednat si je primo u nej a neplatit dalsi prekupniky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

jjelena
14.3.10 07:31

Loudalko, tuhle firmu neznám, ale známý si ted do baráku koupili bezpečnostní vchododvé dveře do firmy VLTAVIN a je to teda nádhera. Jsou krásně jak na pohled, tak vypadají i velmi kvalitně a oni jsou zatím spokojení. My jsme koukali na jejich www a rozhodně se půjdeme do té firmy podívat i na dveře interiérové. Ajsou i vcelku levný, ale to není ten hlavní argument, resp. koukáme hlavně na zpracování a kvalitu.
Tak dej pak když tak vědět, jak jste se rozhodli vy, nás to čeká na podzim. Ale jinak jsou to krásný starosti s baráčkem, vid? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
992
14.3.10 08:42

Loudalko - máme je doma a jak říkáš jsou skoro o 5O% levnější a mě osobně se líbí víc než Sapeli.
Máme je v celém domě a jsem s nimi moc spokojená. Taky jsem původně chtěla Sapelky ale ta cena nás fakt uzemnila :evil: a pak doba dodání 2-3měsíce :-(
Já osobně mohu jen doporučit a do 14ti dnů jsme je měli doma. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5090
14.3.10 09:52

Taky máme doma, jsem moc spokojená.
Cena teda nebyla úplně nejnižší, ale záleží na typu, jaký si vybereš. Jsou to kvalitní německé dveře - na Sapeli jsem slyšela dost kritiku, ale sama porovnat nemůžu.

Pokud chceš hodně odolné, doporučuju zvolit CPL laminát.
Kvůli psům a dítěti ho mám a rozhodně nelituju - od drápů už by na normálních dveřích určitě nějaké škrábance byly, na těchto ani čárka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
14.3.10 12:02

Tak my si nechali udělat cenové návrhy od různých výrobců CAG, Sapeli, Prum a kupodivu nejlevnější vyšlli Sapeli. Ono nesmíš koukat jen na veřejné ceníky, obvykle ti realizační firmy dají slušnou slevu a holt u Sapeli tam mají těžkou vatu, takže klidně s cenou můžou dolů :wink: Jestli chcete jen jedny dveře, tak vám nic nesleví, ale jestli na celý barák, tak neváhej a pošli poptávku, sama si to nepočítej.
P.S. Prum jako výrobce nás vyfakoval, že máme kontaktovat ty jejich realizátory místně příslušné a to jsou takoví mantáci, že jsme s nima skončili, když nebyli schopni poslat včas a správnou kalkulaci, ale třeba u vás máte schopnější firmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hajv
28.1.12 10:13

Dveře

Dveře Prum jsou německý výrobce. A kvalitou uričtě předčí Sapelky, ti mají jen obrouskou reklamu a skutek utek.
Zkusil bych ještě pátrat, např. rakouská Dana, ale to budeš cenově asi někde jinde. Co zakázková výroba dveře Šimbera?

• Nahlásit
  • Citovat
Hajv
28.1.12 10:15

Ještě sem se chtěl co je normální dveře oproti cpl? Cpl je umělý povrch, osobně bych bral dýhu. Kompromis mezi masivem a tim umělym povrchem. Odolnostní na dobré úrovni.

• Nahlásit
  • Citovat
bejbina cb
22.11.12 14:24

Osobně jsme dveře vybírali do domku minulý rok - od Sapeli, CAG, Solodoor a PRUM
Cenově vyšli nejlépe Solodoor a CAG, ale ty kvalita byla otřesná - už na vzorkovnách bylo vidět odloupané hrany, zřížené dveře a tak.. Sapeli a PRUM vyšli +- stejně a nakonec jsme vybrali PRUM, protože měli za stejnou cenu lepší materiál. Konktrétně jsme vzali CPL laminát, který je silnější, než u Sapeli a je mnohem odolnější než dýha.
Tady v ČB je na to specilizovaná firma a můžu říci, že tak perfektní servis jsem na našem domě zažila poprvé!

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.15 20:24
@bejbina cb píše:
Osobně jsme dveře vybírali do domku minulý rok - od Sapeli, CAG, Solodoor a PRUM
Cenově vyšli nejlépe Solodoor a CAG, ale ty kvalita byla otřesná - už na vzorkovnách bylo vidět odloupané hrany, zřížené dveře a tak.. Sapeli a PRUM vyšli +- stejně a nakonec jsme vybrali PRUM, protože měli za stejnou cenu lepší materiál. Konktrétně jsme vzali CPL laminát, který je silnější, než u Sapeli a je mnohem odolnější než dýha.
Tady v ČB je na to specilizovaná firma a můžu říci, že tak perfektní servis jsem na našem domě zažila poprvé!

Ahoj, taky jsme z ČB. Mohla bys prosímtě napsat, která firma vám to dělala? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
25.2.16 10:30

prum.cz - podivné metody

Vím, že je to již starší diskuse, ale ráda bych varovala před českou firmou prum.cz. Jejich metody dodání jsou velmi podivné!
Dveře objednány (záloha zaplacena) první říjnový týden. Na faktuře máme dobu dodání 7-9 týdnů.
první prosincový týden telefonát, že dveře jsou již na pobočce, ale po celý prosinec už nebudou mít montéři čas ( 8o 8o 8o )
na začátku ledna první termín montáže…bereme si volno, čekáme doma a..NIC. Montér je prý nemocný! :zed:
další termín, bereme si volno, čekáme, montér OPĚT NIKDE. Tentokrát již žádná výmluva. :nevim: :zed: :zed:
další termín na začátku února následně zrušen, protože k dveřím chybí kování!! (to si všimli po 2 měsících?)
termín včera, čekáme doma, pán s dveřmi přijede, vyloží je, vezme si od nás klíče od brány a… ZMIZÍ! Od té doby se již neobjevil a prý neví, kdy bude mít čas (a co naše klíče?)
:pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama